Maximum Games تایلر ربات بازی Tyler: Model-005

تاریخ انتشار بازی Tyler: Model-005 برای اکس‌باکس وان و شبکه استیم مشخص شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

بازی Tyler: Model-005 یک بازی اکشن سه بعدی است که شما به رباتی به نام تایلر کمک می‌کنید تا خالق خود را پیدا کند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.امروز ناشر Maximum Games اعلام کرد که بازی Tyler: Model-005 در مورد یک ربات کوچک بامزه است که داستانش در سال ۱۹۵۰ اتفاق می‌افتد. این بازی برای اکس باکس وان و شبکه استیم در ۳۰ مرداد (۲۱ آگوست) عرضه خواهد شد.

قسمتی از بررسی اجمالی بازی Tyler: Model-005 که توسط Maximum Games منتشر شد:

سال‌های زیادی بعد از خاموش بودن، تایلر به خاطر یک طوفان بزرگ به صورت اتفاقی شارژ می‌شود حالا شما به تایلر کمک می‌کنید تا بفهمد چه اتفاقی برای خالقش و خانه‌اش افتاده است که حالا با ربات‌هایی به اندازه موش‌های فاضلاب و عنکبوت‌ها پر شده است. تایلر همانطور که راهش را از میان معماها باز می‌کند با موانع و پازل‌های بسیاری رو به رو می‌شود.

تایلر باید با نوری که از منبع انرژی‌اش تامین می‌شود به راه خود ادامه دهد و از غرق شدن در تاریکی محض پرهیز کند وگرنه امکان دارد که دوباره انرژی‌اش را از دست بدهد. چون تایلر یک ربات کوچک است اشیا عادی در دنیای تایلر بسیار بزرگ و با اهمیت هستند برای مثال صندلی، پله‌ها و قفسه‌های کتاب موانع بزرگی هستند. به شما بستگی دارد که چگونه تایلر را از این هزارتو عبور دهید!

ده‌ها دشمن مختلف سر راه شما قرار می‌گیرند. خوشبختانه شما به سلاح‌های متفاوتی مجهز هستید از شمشیر آذرخش تا دستکش‌های بوکس، نارنجک‌ها و غیره. دسته بندی‌های زیادی برای لباس نیز وجود دارد، از کلاه خودهای قرون وسطی تا عینک‌های پیکسلی. جمع آوری اشیا می‌تواند به شما کمک کند تا درخت مهارت خود را ارتقا دهید تا در سفری که در پیش رو دارید به شما کمک کند.

اسکرین شات‌های منتشر شده از بازی :

تریلر منتشره شده از این بازی را نیز می‌توانید مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: