0 نظر

بازی Windjammers اواخر امسال برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

توسط در 4 ماه پیش
 

این بازی‌ کلاسیک ورزشی آرکید در ابتدا برای Neo Geo عرضه شده بود اما اواخر سال جاری برای نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.بازی پرتاب دیسک  Windjammers که مورد علاقه‌ی همه است برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. ناشر شرکت DotEmu در طی رویداد Evo 2018 اطلاعیه‌ی بازی Windjammers را به صورت یک رویداد جانبی اعلام کرد.

بازی Windjammers یک بازی سریع و پر هیجان ورزشی است که دو بازیکن در مقابل هم تلاش می‌کنند تا دیسک را به سمت دروازه حریف خود پرتاب کنند. این قضیه اساسا ساده است اما مکانیسم‌های بازی به اندازه کافی پیچیده بودند تا طرفدارانی را به سمت خود جذب کند. این بازی برای اولین بار در سال 1994 برای Neo Geo منتشر شد.

اشتیاق طرفداران باعث شد که این بازی تقریبا گمنام، در سال گذشته برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا نیز عرضه شود. این نسخه از بازی علاوه بر بازی اصلی شامل یک قسمت چند نفره آنلاین بود. نسخه‌ی نینتندو سوییچ نیز شامل تمام پیشرفت‌هایی که در نسخه پلی‌استیشن انجام گرفته بود، است اما هیچ ویژگی انحصاری برای سوییچ در این نسخه وجود ندارد.

نینتندو سوییچ یک کنسول ایده‌آل برای حرکات سریع چند نفره است، پس چرخش‌های سریع و یادگیری آسان با روش کنترل کردن با دو حرکت از بازی Windjammers و نینتندو سوییچ یک ترکیب فوق العاده می‌سازد. شرکت DotEmu اطلاع دقیقی از تاریخ عرضه این بازی نداد اما احتمالا اواخر 2018 منتشر خواهد شد.

تریلر منتشر شده از این بازی که از دهه‌ی 90 الهام گرفته شده است را می‌توانید مشاهده کنید:

 

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر