احتمالا بازی Child of Light II در دست توسعه قرار دارد

توسط افراسیاب در ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۸

امروز صبح «یوبی‌سافت» تایید کرد بازی Child of Light در پاییز سال جاری برای نینتندو سویچ عرضه می‌شود. در کنار آن یکی از توسعه‌دهندگان بازی پستی در توییتر منتشر کرد که می‌تواند نشانی از معرفی قسمت دوم این بازی باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

آقای Patrick Plourde کارگردان خلاق بازی Child of Light با انتشار یک عکس در توییتر نشان از انتشار این بازی برای پلتفرم دستی نینتندو سوئیچ داد. اما شاید هدف Plourde از انتشار این تصویر اشاره به ساخت دنباله این بازی دارد.

وقتی به قسمت بالا و راست تصویر دقت بکنید، عبارت of Light II را به روشنی بر روی کاغذ مشاهده می‌کنید. این عبارت به صورت کامل مشخص نیست زیرا کنسول سوئیچ جلوی آن را گرفته است. بنابراین به‌صورت کامل مشخص نیست چه چیزی بر روی کاغذ نوشته شده است اما تقریبا می‌توان مطمئن بود که این عبارت عنوان بازی Child of Light II است که کلمه Child در آن مشخص نیست. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید:

البته تا زمانی که بازی به‌صورت رسمی از طرف یوبی‌سافت معرفی نشده است، نباید بیش از حد هیجان‌زده شوید. همچنین از خبر ساخته شدن بازی Child of Light II نباید غافگیر شد، زیرا قسمت نخست آن بسیار زیبا، خلاقانه و موفق بود.

Plourde در متن توییتر نوشته:

معذرت برای سکوت در این مدت طولانی. ما این چیز کوچک را داریم که به خوبی کار می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x