بازی پابجی به زودی در نسخه ایکس باکس وان بروز رسانی می شود

بازی PUBG به‌زودی در نسخه ایکس‌باکس وان به‌روزرسانی می‌شود

توسط کسری نیاول در ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

شرکت Bluehole ، توسعه دهنده بازی پابجی اعلام کرد که در حال کار بر روی بهبود نرخ فریم در ثانیه بازی PUBG در ایکس باکس وان است. به علاوه تیم طراحی این استودیو می‌خواهد مشکلات به وجود آمده در مورد وسایل نقلیه و صدای قدم‌های بازیکنان را برطرف کند. با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته اعلام شد که مشکلاتی نیز در حرکت بازیکنان در بازی پابجی وجود دارد و این پچ قرار است که این مشکلات را برطرف کرده و به گفته «هاکینز» مدیر روابط عمومی بازی پابجی بازیکنان به راحتی می‌توانند حرکات زیک زاکی انجام دهند. هاکینز در این رابطه می‌گوید:

ما زاویه را ۸۰ درصد در سرعت افزایش می‌دهیم تا حالت حرکات طبیعی را بهبود ببخشیم و بازیکنان بتوانند راحتتر و ساده‌تر استراتژی زیک زاک را اجرا کنند.

موردی که در اینجا تفاوت می‌کند این است که زمانی که تلاش می‌کنید در حین دویدن مسیرتان را در یک زاویه بزرگ عوض کنید به طور خودکار شخصیت سرعتش کم می‌شود و این کار در زندگی واقعی می‌تواند تاندون‌ها را پاره کند.

در نسخه قبلی بازی پابجی بازیکنان مجبور بودند زمان‌های طولانی را منتظر ورود به بازی باشند و حتی برخی از آن‌ها اطلاع داده بودند که از بازی بیرون انداخته شدند. برخی نیز گزارش داده‌اند که در حالی که منتظر شروع بازی بودند پیام از دست رفتن اتصال را مشاده می‌کردند.

به گفته هاکینز تمامی این مشکلات در نسخه جدید بازی پابجی برطرف شده است قرار است که این پچ به زودی برای ایکس باکس وان عرضه شود. باید تا زمان عرضه این بازی منتظر ماند و دید که آیا باز مشکلات و باگ‌های دیگری در بازی دیده می‌شود یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: