همکاری بازی PUBG Mobile و فیلم Mission: Impossible Fallout

بازی PUBG Mobile محتوایی با محوریت فیلم Mission: Impossible Fallout دریافت کرد

توسط کسری نیاول در ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

به بازی PUBG Mobile چالش‌های جدیدی با توجه به فیلم جدید Mission: Impossible Fallout اضافه شده است. با دنیای بازی همراه باشید.

این آپدیت بخشی از کمپین تبلیغات این فیلم است. مدیر عمومی بازی PUBG Mobile ، «وینست وانگ» (Vincent Wang) در مصاحبه‌ای درباره این بازی و تبلیغ فیلم در آن گفته است:

هیچ بازی به اندازه بازی PUBG mobile بین گوشی‌های هوشمند محبوب نیست و هیچ چیزی برای این بازی غیرممکن نیست. حتی همکاری با سری فیلم‌های محبوب Mission: Impossible.

به گفته وانگ بازی PUBG mobile بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است و امید است که همکاری با فیلم Mission: Impossible Fallout بازیکنان بیشتری را به بازی اضافه کند. آپدیت جدید موسیقی معروف سری فیلم‌های ماموریت غیرممکن را به همراه شخصی‌سازی‌ چتر نجات به بازی اضافه کرده است.

بازیکنان در بازی می‌توانند شخصیت «ایتان هانت» (Ethan Hunt) را در بازی آزاد کرده و چالش‌های مربوط به فیلم را که با جوایزی نیز همراه است انجام دهند. بازی PUBG mobile در حال حاضر از طریق استورهای اپل و گوگل پلی برای سیستم‌های iOS و اندروید قابل دریافت است. همچنین نسخه کامپیوتر و ایکس باکس وان این بازی نیز عرضه شده است. بر روی نسخه کامپیوتر بازی پابجی یک رویداد زمان‌دار وجود دارد که Sanhok Forty-Fives نام دارد و ۸۰ بازیکن روبرو هم قرار می‌گیرند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: