لیست بازی‌های شرکت سگا برای نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۵

شرکت سگا ساعاتی پیش، طی اقدامی لیست بازی‌های حاضر خود در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نمایشگاه بزرگ گیمزکام (Gamescom) در اواخر ما جاری میلادی برگذار خواهد شد و شرکت‌های بزرگ ناشر بازی‌های ویدیویی در حال انتشار لیست برنامه‌ها و بازی‌های حاضر خود در این رویداد بزرگ هستند. شرکت سگا (SEGA) نیز از این قاعده مستثنی نیست و در جدیدترین اخبار بازی، لیست عناوین حاضر خود برای تجربه در شهر کلن کشور آلمان را به صورت رسمی منتشر کرد.

در میان لیست بلند عناوین آینده شرکت سگا تایید شد که بازی‌های Total War: Three Kingdomsمحصول استودیو کریتیو اسمبلی، Team Sonic Racing محصول استودیو سومو دیجیتال و عنوان بسیار موردانتظار Valkyria Chronicles ۴ به صورت دمو در این نمایشگاه در دسترس قرار خواهند داشت. به علاوه، بازی‌های Fist of the North Star: Lost Paradise، Persona 3: Dancing in Moonlight و Persona 5: Dancing in Starlight نیز بخشی از حاضرین این کمپانی خواهند بود. در نهایت، اعلام شد که بازی Football Manager 2019 به صورت کامل معرفی خواهد شد؛ البته قابل تجربه توسط حاضرین نخواهد بود.

نمایشگاه گیمزکام سال جاری میلادی قرار است که بین روز‌های ۳۰ مردادماه تا ۳ شهریور ماه ۹۷ (۲۱ تا ۲۵ آگوست) در شهر کلن کشور آلمان برگذار خواهد شد. وبسایت دنیای بازی نیز همانند سال‌های گذشته قول می‌دهد که تمامی اخبار منتشر شده در این رویداد را پوشش دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: