فروش نسخه Xbox One بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice به صدهزار نسخه رسید

توسط میلاد شجری در ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۵

استودیو نینجا تئوری ساعاتی پیش اعلام کرد که فروش نسخه ایکس‌باکس وان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice نسخه رسیده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) با بکار بردن داستانی متمرکز بر روی سلامت روانی توانست مخاطبین زیادی برای خود دست و پا کند اما این پایان کار نبود و استودیو محبوب ما با انتشار بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در اوایل سال جاری میلادی بر روی کنسول ایکس باکس وان، قدم جدیدی برداشت. آن‌ها تصمیم گرفته بودند که اگر فروش این نسخه از بازی به صدهزار نسخه برسد، مبلغ ۵۰ هزار دلار را به سازمان سلامت روانی کشور آمریکا پرداخت کنند. حال با گذشت حدود یک ماه از این قضیه، طبق جدیدترین اخبار بازی و نینجا تئوری، هدف آن‌ها تکمیل شده است.

در اولین هفته از عرضه بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای کنسول ایکس باکس وان بود که فروش آن به ۵۰ هزار نسخه رسید و استودیو سازنده تصمیم گرفت که نصف مبلغ اعلام شده یعنی ۲۵ هزار دلار را به سازمان ذکر شده در بالا پرداخت کند. در حالی که این مبلغ نصف رقم ذکر شده بود اما باز هم آن‌ها ۲۵ هزار دلار پرداخت کرده بودند که مبلغ کمی نیست و قول دادند که نصف دیگر را هنگام رسیدن به هدفشان پرداخت خواهند کرد.

بازی Hellblade قرار است که در تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ (۱۱ آوریل ۲۰۱۸)  برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس با قیمت ۲۹.۹۹ دلار منتشر شود. لازم به یادآوری است که این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: