بازی Fallout 76 بر روی استیم در دسترس قرار نخواهد گرفت

توسط میلاد شجری در ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۱:۲۵

گزارشی جدید حاکی از آن است که عنوان Fallout 76 به صورت انحصاری از طریق پلتفرم Bethesda.net در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از بزرگترین عناوین سال ۲۰۱۸ میلادی، بازی Fallout 76 می‌باشد که بنظر می‌رسد از طریق بزرگترین فروشگاه بازی‌های پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی (حداقل در هنگام انتشار) برای خرید در دسترس قرار نخواهد گرفت. یکی از اعضای شرکت بتسدا سافت‌ورکس (Bethesda SoftWorks) در جدیدترین اخبار بازی و مصاحبه با وبسایت PC Gamer اعلام کرد که بتا آینده و بازی کامل Fallout 76 برای رایانه‌های شخصی قرار است به صورت انحصاری از طریق وبسایت رسمی بتسدا (و نه استیم) در دسترس قرار گیرد. در ادامه نیز پیت هاینس، مدیریت اجرایی بخش مارکتینگ و بازاریابی، با انتشار توییتی در صفحه خود به تایید این صحبت پرداخت.

با عرضه بازی Fallout 76 به صورت انحصاری از پلتفرم بتسدا، این شرکت از پرداخت بخشی از سود بازی به شرکت واسطه شبکه استیم یعنی ولو (Valve) اجتناب خواهد کرد. این در حالی است که تمامی نسخه‌های قبلی از مجموعه Fallout تاکنون روی پلتفرم منتشر شده‌اند. در این میان البته چون در ابتدا بازی Fallout 76 بر روی شبکه استیم در دسترس قرار نمی‌گیرد به این معنی نیست که این بازی در نهایت به این شبکه اضافه نخواهد شد؛ اگر به یاد داشته باشید، عنوان  Fallout Shelter نیز در ابتدا به صورت انحصاری از لانچر بتسدا در دسترس قرار گرفت و در نهایت به شبکه استیم راه یافت.

بتا بازی Fallout 76 در ماه اکتبر سال جاری میلادی برگذار خواهد شد که البته زمان دقیق برگذاری آن روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مشخص نیست. در خبری مرتبط مشخص شد که بتا اختصاصی شامل دسترسی کامل به بازی خواهد بود و تمامی پیشرفت‌ها در هنگام انتشار بازی اصلی در ماه نوامبر سال جاری قابل انتقال خواهد بود.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان‌ماه ۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. برخلاف نسخه‌های قبلی این مجموعه بسیار محبوب و تحسین شده از سوی منتقدین، Fallout 76 یک تجربه کاملا آنلاین و چند نفره خواهد بود که البته طبق گفته تاد هاوارد، ممکن است در آینده بخش تک نفره نیز به آن اضافه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: