بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse ماه آینده برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۲

استودیو Revolution Software به‌صورت رسمی تایید کرد که بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse از سری محبوب خود را در ۳۱ شهریور برای پلتفرم نینتندو سوئیچ منتشر می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

از زمان Broken Sword: The Shadow of the Templars که در سال ۲۰۰۹ برای DS و Wii عرضه شده بود، نخستین بار است که یک بازی از سری Broken Sword راهی کنسولی از نینتندو می‌شود. بنابر صحبت‌های توسعه‌دهندگان این ورژن با قیمت ۲۹.۹۹ دلار که شامل ویژگی‌های مخصوصی است، از جمله ویدیوهای پشت‌صحنه بازی قابل دسترس خواهند بود.

با پیش‌روی در داستان بازی ویدیوهای پشت‌صحنه باز می‌شوند، که آنها را با روند توسعه بازی آشنا می‌کند، همچنین در ویدیوها مصاحبه‌های جدیدی از توسعه‌دهندگان وجود دارند. همچنین در ویژگی جدید دیگری که در این نسخه قرار داده شده است، کاربران به انتخاب خودشان می‌توانند کنترل بازی را بوسیله دسته یا صفحه لمسی تنظیم کنند.

در بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse باید با کمک شخصیت‌های George Stobbart وکیل و یک روزنامه‌نگار با نام Nico Collard از قتل‌‌های زنجیره‌ای شهر پاریس که به تازگی اتفاق افتاده اند سر در بیاورید. آقای Charles Cecil رئیس استودیو Revolution Software در یک بیانیه اظهار داشته:

تجربه‌ای ایده‌آل در کنسول دستی نینتندو سوئیچ فراهم شده است. ما قصد داریم تا بازیمان را برای خلاقانه‌ترین سخت‌افزار نینتندو با محتوا و کنترل انحصاری عرضه کنیم. این یک راه ایده‌آل برای تجربه بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse است.

بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، پلی‎‌استیشن ویتا، Mac, Linux, iOS و اندروید قابل دسترس است؛ و در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ برای پلتفرم نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهد شد.

در انتها می‌توانید نگاهی به تصاویر ورژن سوئیچ بازی بیاندازید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید