تماشا کنید: تریلر نهایی انیمیشن Smallfoot

توسط میلاد شجری در ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

گروه انیمیشن‌سازی شرکت برادران وارنر ساعاتی پیش تریلر نهایی انیمیشن Smallfoot منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

گروه انیمیشن‌سازی شرکت برادران وارنر (Warner Animation Group) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر نهایی انیمیشن «پا کوتاه» (Smallfoot) را منتشر کرد. انیمیشن Smallfoot بهمراه موسیقی اورجینال و گروهی از بازیگران ستاره محبوب، یک ماجراجویی و داستان ساخته شده برای تمام سنین است که در آن افسانه پاگنده وارد یک دنیای وارونه می‌شود. داستان درباره یک یتی جوان است که چیزی پیدا می کند که پیش از این فکر می‌کرده وجود نداشته؛ یک انسان. خبر‌های پیدا شدن این «پا کوتاه» برای او شهرت و فرصتی برای بودن با دختر دلخواهش را به ارمغان می‌‌آرود و همچنین برای این جامعه ساده و کوچک از پاگنده‌ها این دغدغه را بوجود می‌آورد که چه چیز دیگری در جهان بزرگ بیرون و خارج از روستا کوچکشان ممکن است وجود داشته باشد.

دریافت از وبسایت آپارات

چنینگ تیتوم (صداپیشه انیمیشن The LEGO Batman Movie و بازیگر مجموعه فیلم‌های Jump Street) در نقش میگو/یتی، جیمز کوردن (صداپیشه انیمیشن‌های Trolls و The Emoji Movie) در نقش پرسی یا همان انسان/پا کوتاه، لبران جیمز در نقش جیوانجی، زندیا (بازیگر فیلم Spider-Man: Homecoming) در نقش میچی، کامن (بازیگر سریال Selma) در نقش استونکیپر، جینا رادریگز در نقش کلکا، دنی دویتو (صداپیشه انیمیشن The Lorax) در نقش درگل، یارا شهیدی در نقش برندا، الی هنری در نقش فلیم، جیمی تاترو (بازیگر فیلم ۲۲ Jump Street) در نقش تورپ بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در Smallfoot حضور پیدا کرده‌اند. کارگردانی این انیمیشن برعهده امی کرک‌پتریک (کارگردان فیلم Over the Hedge و نویسنده انیمیشن Chicken Run) می‌باشد و بون رادورد، گلن فیکارا و جان ریکوآ نیز نقش تهیه‌کنندگی را برعهده گرفتهاند. 

انیمیشن «پا کوتاه» Smallfoot برای اکران در تاریخ ۶ مهرماه ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: