تماشا کنید: تریلر نوستالژیکی از بازی Shenmue I & II منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

شرکت سگا تریلر جدیدی برای بازی ریمستر Shenmue I & II منتشر کرد که تصاویر نوستالژیکی را بنمایش می‌گذارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سگا (SEGA) در جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی برای بازی ریمستر Shenmue I & II منتشر کرد و در این میان، همچنین از تاریخ انتشار بازی برای بازار کشور ژاپن رونمایی کرد. ظاهر کاربران این کشور باید مدت بیشتری نسبت به کاربران غربی برای دسترسی به این ریمستر صبر کنند. طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه ژاپنی این بازی در تاریخ یک آذرماه ۹۷ (۲۲ نوامبر ۹۷) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

شرکت شگا همچنین از نسخه محدود بازی Shenmue I & II رونمایی کرده که با احتساب مالیات، ۵۹۰۰ ین قیمت گذاری شده و شامل یک جعبه ویژه در کنار موسیقی‌های متن به تعداد ۴۰ عدد در دو دیسک می‌شود. شایان به ذکر است که پیش‌خرید کنندگان این نسخه به یک پوستر ویژه دو طرفه دسترسی پیدا خواهند کرد. در انتها شما می‌توانید تریلر نوستالژیک و تصاویر مربوط به نسخه ویژه محدود بازی را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

بازی Shenmue I & II HD Remasterدر تاریخ ۳۰ مردادماه ۹۷ (۲۱ آگوست ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در غرب در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: