سونی پیکچرز لوگو رسمی فیلم Spider-Man: Far From Home را منتشر کرد

توسط میلاد شجری در ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۰

شرکت سونی پیکچرز ساعاتی پیش تصویر لوگو رسمی فیلم موردانتظار Spider-Man: Far From Home را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و به مناسبت روز جهانی مرد عنکبوتی که چند روز پیش بود، تصویر لوگو رسمی دنباله فیلم «مردعنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) یعنی فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) که اولین‌بار توسط تام هالند لو رفت، را منتشر کرد.

همان‌طور که می‌دانید تام هالند همانند فیلم اول قرار است دوباره نقش شخصیت پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی ایفا کند. جک جیلنهال قرار است که نقش ابرشروری به نام میستریو را در این دنباله ایفا کند و مایکل کیتون نیز برای ایفا نقش دوباره شخصیت والچر بازخواهد گشت؛ این امر ممکن است که تاییدی بر حضور گروه معروف The Sinister Six در فیلم باشد. شرکت مارول همچنین در حال تستگیری از بازیگان زن بیست ساله برای ایفای نقش شخصیت اصلی زن است. مک گارگن ملقب به The Scorpion را نیز برای اولین‌بار در انتهای فیلم اول مشاهده کردیم که توسط مایکل ماندو نقش وی ایفا شد و احتمال می‌رود در فیلم دوم حضور یابد. چندیی پیش نیز تایید شد که جی. بی. اسموو بازیگر سریال کمدی Curb Your Enthusiasm قرار است نقش یک شخصیت کلیدی را در این فیلم ایفا کند. کریس مک‌کنا و اریک سامرز، نویسندگان فیلم Homecoming، هم‌اکنون روی فیلنامه قسمت دوم کار می‌کنند و جان واتس نیز قرار است که دوباره نقش کارگردان را در این دنباله محصول شرکت‌های سونی و مارول ایفا کند.

فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) برای اکران در تاریخ ۱۴ تیرماه ۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است. طبق اعلام رئیس استودیو مارول (Marvel Studios) یعنی کوین فایگی، این دنباله پیتر پارکر را برای یک ماجراجویی اروپایی به خارج از نیویورک و شهر لندن خواهد برد و بازتابی از پیامد‌های دو فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) و Avengers 4 به تصویر خواهد کشید. تام هالند در خبری نیز تایید کرد که قسمت سوم فیلم نیز در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: