تنها نسخه اول بازی Spyro Reignited Trilogy بر روی دیسک منتشر می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۵۳

به‌نظر می‌رسد بازی Spyro Reignited Trilogy در زمان عرضه تنها به‌صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد و از این میان تنها نسخه اول به‌صورت دیسک در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که به زمان انتشار بازی Spyro Reignited Trilogy نزدیک می‌شویم، تصویر جلد بازی و تبلیغات‌های آن هم در خرده‌فروشی‌های بیشتری ظاهر می‌شود. این مورد، اولین بار در حساب توئیتر Wario64 دیده شد که کاور به‎روزشده بازی به «نیاز به دانلود محتوا» اشاره دارد. حتی در سایت رسمی Reignited Trilogy هم این مورد به وضوح دیده می‌شود.

دو عنوان از مجموعه بازی Spyro Reignited Trilogy یعنی Spyro 2: Ripto’s Rage! و Spyro: Year of the Dragon در زمان عرضه بر روی دیسک عرضه نخواهند شد و باید در زمان عرضه آن‌ها را به‌صورت دیجیتالی دریافت کنید. از این میان، تنها بازی Spyro the Dragon قرار است بر روی دیسک عرضه شود.

این مورد کمی عجیب به‌نظر می‌رسد، به‌خصوص که محتوای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy تماما بر روی دیسک عرضه شده بود. تاریخ عرضه جهانی این عنوان در جمعه، ۳۰ شهریور است و طبق گفته «اکتیویژن» باید بعد از خرید مجموعه، به‌روزرسان روز اول آن را دانلود نمایید.

هنوز حجم پج روز اول مشخص نشده، اما با توجه به این‌که دو بازی از مجموعه قرار است به‌صورت دانلودی در دسترس قرار بگیرد، احتمالا از دیگر پچ‌های معمول حجم بیشتری خواهد داشت. در پایان لازم به ذکر است، بازی Spyro Reignited Trilogy در تاریخ ۳۰ شهریور برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: