تصویر جدیدی از انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

تصویر جدید انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse سه لباس مختلف Spidey که در نبرد‌های مختلف بر تن کرده است را بنمایش می‌گذارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مایلز مورالز شاید نقش شخصیت اصلی را در انیمیشن جدید شرکت سونی پیکچرز یعنی «مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Into the Spider-Verse) را برعهده داشته باشد اما این دلیل نمی‌شود که پیتر پارکر معروف نقش پررنگی در داستان این انیمیشن نداشته باشد. طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در تصویر جدیدی که از سوی وبسایت Nerdist منتشر شده است، ما شاهد تماشا سه لباس مختلف Spidey پیتر پارکر توسط مایلز مورالز هستیم که هر کدام از آن‌ها، در نبرد با شرور‌های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفته است. لباسی که در وسط قرار گرفته همان لباس کلاسیک مرد عنکبوتی به رنگ‌های آبی و قرمز است. در سمت چپ لباس Electro-Proof قرار دارد که اولین‌بار در شماره ۴۲۵ کامیک Amazing Spider-Man در سال ۱۹۹۷ مشاهده شد. در نهایت لباس سوم و سمت راستی نیز همان لباس Secret War می‌باشد که توسط سازمان S.H.I.E.L.D طراحی شده و در ماموریت نیک فیوری برای از بین بردن دولت Latverian، پیتر پارکر بر تن کرد.

فیل لرد و کریستوفر میلر مغز‌های خلاق پشت ساخت فیلم‌های The LEGO Movie و ۲۱Jump Street، قرار است استعداد ناب خود را به چشم‌انداز جدیدی از دنیای متفاوت مرد عنکبوتی که در نوع خود بی‌نظیر است، بیاورند. انیمیشن «مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Into the Spider-Verse) از کتاب کامیک شرکت مارول به‌نام Spider-Verse که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، اقتباس می‌شود و داستان یک نوجوان اهل بروکلین شهر نیویورک به‌نام مایلز مورالز را بیان می‌کند. شمیک مور بازیگر سریال The Get Down و فیلم The Dope، صداگذاری شخصیت مایلز مورالز ملقب به مرد عنکبوتی را برعهده خواهد داشت. در کنار او همچنین، لیو شرایبر در نقش شرور داستان یعنی کینگ‌پین، ماهرشالا علی در نقش آرون دیویس (عموی مایلز) ، برایان تیری هنری در نقش جفرسون دیویس (پدر مایلز)،  هیلی استاینفلد در نقش اسپایدر گوئن و جیک جانسون در نقش پیتر پارکر در فیلم به‌عنوان صداگذار حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کارگردانی انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse برعهده باب پرشچتی، پیتر رمزی و رادی روتمن برعهده دارند. کار نوشتن فیلنامه انیمشین نیز برعهده فیل لرد بوده است. گروه تهیه‌کنندگان انیمیشن را فیل لرد، کریستوفر میلر، ایمی پاسکال، آوی آراد و کریستینا استینبرگ تشکیل می‌دهند.

انیمیشن «مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Into the Spider-Verse) در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۷ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: