‌رویداد این هفته بازی PUBG مهارت‌های شما در نقشه Sanhok را می‌سنجد

توسط میلاد شجری در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

شرکت PUBG Corp ساعاتی پیش رویداد محدود این هفته بازی PUBG را در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، یک رویداد جدید به نام Sanhok Forty-Fivers در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. این حالت هم‌اکنون در دسترس قرار داشته و تا ساعت ۶:۳۰ صبح روز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۹۷ (۶ آگوست ۲۰۱۸) ادامه خواهد یافت. این حالت تعداد بیست تیم متشکل از چهار بازیکن (در مجموع هشتاد بازیکن) را در نقشه بارانی Sanhok در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. منطقه امن از ابتدای مسابقه قابل مشاهده بوده و البته کوچک‌تر از حد معمول می‌باشد. هر دو ویژگی‌های Red Zones و Killer Spectating از دسترس خارج بوده، آب و هوا پویا می‌باشد. همچنین کشتن بازیکنان هم تیمی نیز ممکن نیست.

اسلحه‌هایی که برای کشتن بازیکنان در حالت Sanhok Forty-Fivers در دسترس می‌باشد؛ شامل نارنجک‌ها و اسلحه‌هایی می‌شود که از مهمات .۴۵ پشتیبانی می‌کنند؛ نظیر Tommy Guns، Win94s، R45s، P1911s که به صورت لوت معمولی در نقشه قابل یافتن هستند و اسلحه Vector که فقط در صندوق‌ها قرار دارد. علاوه بر این اسلحه، صندوق‌ها همچنین شامل مهمات .۴۵ در کنار تجهیزات سطح سه و آیتم‌های دیگر می‌شوند. برای مشاهده جزییات کامل این حالت، شما می‌توانید به استیم مراجعه نمایید.

در خبری مرتبط، سرور‌های آزمایشی بازی PUBG روی رایانه‌های شخصی هم‌اکنون میزبان بروزرسانی نوزدهم هستند که شامل تغییراتی در بخش Inventory، مدیریت تجهیزات مربوط به اسلحه‌ها، تغییرات در نقشه‌های Erangel و Miramar و همچنین اضافه شدن آب و هوای پویا می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این آپدیت می‌توان به اضافه شدن قابلیت عبور تیر‌ها از دست و پاها اشاره کرد که ممکن است به بازیکن دیگری نیز برخورد کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: