گزارش: حراج Flash Sales دوباره به شبکه استیم برمی‌گردد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

گفته می‌شود که شرکت «والو» در حال بازنگری پیرامون حراج Flash Sales شبکه استیم است و احتمالا آن را در رویداد بزرگ بعدی این شبکه خواهیم دید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در گذشته، هنگام حراجی‌های بزرگ شبکه استیم، تعدادی از بازی‌ها از طریق حراج Flash Sales برای مدت کوتاه با قیمت کمتری در دسترس قرار می‌گرفت. حال، چند سالی هست که شرکت «والو» این سیستم را حذف کرده و به حراجی معمولی خود بسنده کرده است. شاید تنها نکته منفی حراج Flash Sales این بود که زمان آن مشخص نبود و زمانی را می‌دیدید که پیشنهاد بسیار خوبی ارائه شده که احتمالا از دست داده‌اید، چرا که در آن زمان احتمالا فروشگاه استیم را چک نکرده بودید.

اما، طبق گزارشی که منتشر شده فهمیدیم حراج Flash Sales قرار است با برخی تغییرات جزئی به شبکه استیم بازگردد. توسعه‌دهندگان از این به بعد خواهند توانست یک زمان محدود را از طریق حراج flash sale بین ۶ تا ۱۲ ساعت برای بازی‌های خود تعریف کنند که شامل تخفیف پایین‌تر از حالت عادی طی این بازه را شامل می‌شود. هم‌چنین، صفحه فروشگاه هر چند ساعت با دسته جدیدی از عناوین به‌روز خواهد شد که قطعا چیزهای جالبی را برای بازیکنان در بر خواهد داشت.

متن گزارشی که توسط «تایلر مک‌ویکر» منتشر شده به شرح زیر است:

من به‌تازگی مطلع شده‌ام حراج Flash Sales بازی‌های شبکه استیم با کمی تغییرات قرار است بازگردد. توسعه‌دهندگان می‌توانند این حراجی را بین ۶ تا ۱۲ ساعت تنظیم کنند و تقریبا هر ساعت شاهد حراجی‌های جدیدی خواهیم بود که دوباره حراجی را به مانند یک رویداد بدل می‌سازد.

«مک‌ویکر» معمولا اطلاعات موثق و درستی را ارسال می‌کند. از آن‌جا که والو هرگز این‌گونه تغییرات را به‌صورت عمومی نمایش نمی‌دهد، باید تا زمان شروع حراجی بزرگ بعدی شبکه استیم صبر کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: