اولین بتای بازی Insurgency: Sandstorm هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۲۵

سرانجام در هفته بعد می‌توانید به نسخه بتای بازی Insurgency: Sandstorm دسترسی داشته باشید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همان‌طور که وعده داده شده بود، بازی Insurgency: Sandstorm برای کسانی که این نسخه را پیش‌خرید کرده‌اند یک دسترسی به نسخه بتا را فراهم خواهد کرد. حال، استودیو سازنده اعلام کرد دوره بتا از تاریخ پنج شنبه، ۱۸ مرداد شروع شده و تا دوشنبه، ۲۲ مرداد ادامه خواهد داشت.

هم‌چنین، دومین بتای بازی Insurgency: Sandstorm از تاریخ پنج شنبه، ۸ شهریور آغاز می‌شود. هفته آینده، بازیکنان به سه نقشه و چهار حالت قابل بازی دسترسی خواهند داشت. حالت‌های موجود شامل Firefight, Push, Checkpoint, و Skirmish است. دومین بتا هم سه نقشه جدید دیگر اضافه خواهد کرد تا در مجموع بازیکنان بتوانند به شش نقشه، قبل از انتشار رسمی دسترسی داشته باشند.

کسانی هم که هم‌اکنون بازی Insurgency: Sandstorm را پیش‌خرید کنند، به هر دو بتای پیش‌رو دسترسی خواهند داشت. عنوان مذکور با ۱۰ درصد تخفیف و برای دارندگان نسخه اصلی Insurgency با ۲۰ درصد تخفیف از طریق شبکه استیم با قیمت ۲۴ دلار در حال حاضر قابل خریداری است.

خبر خوب پیرامون نسخه بتا این هست که همراه با NDA عرضه نمی‌شود و می‌توان فیلم و عکس از آن به اشتراک گذاشت و حتی گیم‌پلی آن را از طریق شبکه‌های آنلاین مشاهده کرد. در پایان لازم به ذکر است، بازی Insurgency: Sandstorm در شهریور ماه برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و به‌دنبال آن نسخه پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد گشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: