سودآوری ۱۳۱ میلیون دلاری نسخه دیجیتالی بازی God of War در ماه اول عرضه

توسط میلاد شجری در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

گزارش جدید حاکی از آن است که نسخه دیجیتالی بازی God of War در ماه اول عرضه میزان ۱۳۱ میلیون دلار سودآوری داشته است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی God of War موفقیت بسیار بزرگی برای شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به خصوص در بخش دیجیتال رقم زده است. همچنین بدون شک، این عنوان را می‌توان یکی از بزرگترین بازی‌های عرضه شده در سال جاری میلادی چه از لحاظ تعداد نسخه‌های فروش رفته و سودآوری و چه از لحاظ نظر منتقدین، دانست. در این میان، شرکت سونی چندی پیش اعلام کرد که بازی خدای جنگ در سه روز نخست خود توانسته بیش از سه میلیون واحد فروش کند که البته این رقم در پایان ماه اول عرضه به پنج میلیون نسخه افزایش یافت.

طبق گزارش وبسایت SuperData تعداد ۲.۱ میلیون واحد از این پنج میلیون نسخه، به صورت دیجیتالی به فروش رفته است. حال این وبسایت در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرده است که بازی God of War بیش از ۱۳۱ میلیون دلار در ماه اول عرضه به صورت دیجیتالی برای ناشر خود سودآوری داشته است. این در حالی است که عنوان Uncharted 4 که یکی دیگر از عناوین انحصاری داسان محور کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد، فقط ۵۶ میلیون دلار از این حیث سودآوری داشته است. دیگر عنوان بسیار محبوب که البته برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد یعنی Witcher 3 نیز در ماه اول عرضه خود توانست سود دیجیتالی ۶۹ میلیون دلاری را ثبت کند.

گذشته از همه این‌ها اما باید اشاره کرد که شرکت سونی در آخرین گزارش مالی خود که مربوط به سه ماهه نخست سال مالی ۲۰۱۸ می‌شود، میزان دقیق تعداد نسخه‌های فروش رفته از بازی God of War اعلام نکرد و فقط به گفتن این جمله که بازی بسیار فراتر از انتظارات ظاهر شده، بسنده کرد. بازی God of War توسط استودیو سانتا مونیکا (SIE Santa Monica Studio) توسعه یافته و به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: