تماشا کنید: تریلر جدید بازی Shadow of the Tomb Raider مقبره‌های تاریک را بنمایش می‌گذارد

توسط میلاد شجری در ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۲۵

شرکت اسکوئر انیکس ساعاتی پیش تریلر جدیدی از بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیو ایداس مونترال (Eidos Montreal) امروز در جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از بازی موردانتظار Shadow of the Tomb Raider منتشر کردند. تریلر جدید این عنوان به سراغ مقبره‌های تاریک و کشنده رفته است که بخش اصلی از مجموعه Tomb Raider را تشکیل می‌دهند و مهارت‌ها، قدرت تصمیم‌گیری و توانایی حل پازل‌های مختلف ما را به چالش می‌کشند. در این میان، بد نیست اشاره به نورپردازی زیبای بازی کنیم که به خوبی در غار‌ها بکار رفته و حس تقریبا نزدیک به واقعیت را با مخاطب خود به اشتراک می‌گذارد.  شما کاربران در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی را تماشا کرده و نظرات خود را با دیگر کاربران دنیای بازی در بخش دیدگاه به اشتراک بگذارید:

دریافت از وبسایت آپارات

بازی Shadow of the Tomb Raider برخلاف دو نسخه قبلی که توسط استودیو کریستال داینامیکس توسعه‌ یافتند، توسط استودیو ایداس مونترال ساخته شده و قرار است در تاریخ ۲۳ شهریور‌ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. نسخه ریبوت سری Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که داستان اصلی «لارا کرافت» را بیان کرده و توانست تعداد ۵ میلیون نسخه فروش کند. آخرین بازی از این سری نیز به‌نام Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید