نسخه دموی بازی The Walking Dead: The Final Season هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۰

اگر از کسانی هستید که حسابی پیگیر اخبار بازی The Walking Dead: The Final Season هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که در حال حاضر نسخه دمو این عنوان بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‎باکس وان در دسترس است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

نسخه دمو، شامل ۱۵ دقیقه ابتدایی از گیم‌پلی بازی The Walking Dead: The Final Season را شامل می‌شود و این فرصت را به بازیکنان می‌دهد تا بیشتر با سیستم مبارزات جدید، دوربین جدید و جلوه بصری آن در فصل آخر این مجموعه آشنا شوید. هم‌چنین، کسانی که این عنوان را بر روی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان پیش‌خرید کنند، به عنوان پاداش نسخه The Walking Dead: The Telltale Series Collection را دریافت خواهند کرد که شامل ۱۹ قسمت از این مجموعه تحسین‌شده در یک پکیج است.

بازیکنان بر روی رایانه‌های شخصی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف به‌منظور خرید بازی The Walking Dead: The Final Season از طریق شبکه‌ استیم، GOG، GamersGate یا هامبل باندل بهره‌مند شود. در لیست زیر، می‌توانید به برخی از جزئیاتی که قرار است در فصل نهایی شاهدش باشیم، نگاهی داشته باشید:

  • داستان عاطفی و ویران‌گر: به‌دنبال پایان یافتن سفر «کلمنتاین»، او سعی دارد زندگی جدیدی برای خودش بسازد، شما باید از میان انواع انتخاب‌های پیش‌رو یکی را برگزیده و با عواقب آن زندگی کنید، در حالی که باید مراقب رفتار خود در برابر AJ باشید، چرا که او تمام کارهای شما را یاد می‌گیرد.
  • کنترل بیشتر، تنش بیشتر: سیستم جدید دوربین بازی بر روی شانه بازیکن تنظیم شده و آزادی بیشتری برای بررسی محیط و صحنه‌ها وجود دارد و ناخودآگاه موجب جذاب‌تر شدن مبارزات نیز می‌شود.
  • جلوه‌های بصری جذاب‌تر: سبک هنری بازی The Walking Dead حالت خاصی دارد و در این شماره از طرح‌های جدیدی استفاده شده که نظیر آن را تا حالا مشاهده نکرده‌اید. وضوح تصویر ۴K و محدوده پویا سطح بالا بخشی از آن است.

در پایان لازم به ذکر است، قسمت اول بازی The Walking Dead: The Final Season در تاریخ سه شنبه، ۲۳ مرداد برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: