تعداد کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس به ۳۳.۹ میلیون نفر کاهش یافته است

توسط میلاد شجری در ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۰

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی آپدیتی از تعداد کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس در گزارش مالی خود منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به دنبال انتشار گزارش مالی شرکت سونی برای سه ماه نخست سال مالی جاری میلادی، این غول دنیای الکترونیک در جدیدترین اخبار بازی، جزییاتی جدیدی از درآمد‌های خود منتشر کرد. از آغاز سه ماه گذشته بود که سونی تصمیم گرفت تا تعداد کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس را در گزارش مالی خود بیاورد تا گواهی بر این حقیقت باشد که سود حاصل از این سرویس بیشتر و بیشتر از گذشته برای شرکت و سرمایه گزاران اهیمت دارد. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، تعداد کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس تا پایان ۸ تیرماه ۹۷ (۳۰ ژوئن ۲۰۱۸) به ۳۳.۹ میلیون نفر رسیده است. این رقم کاهشی سیصد هزار نفری را نسبت به گزارش ماه مارس میلادی که تعداد کابران را ۳۴.۲ میلیون نفر اعلام کرده بود، نشان می‌دهد.

در کنار اطلاعات بخش پلی‌استیشن پلاس، ما همچنین از جزییاتی درباره سودآوری بخش‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار و سرویس‌های شبکه‌ای شرکت سونی با خبر می‌شویم. طبق این اطلاعات، تاکنون ۴۰.۶ میلیون واحد از نرم‌افزار‌های (بازی‌ها) کنسول پلی‌استیشن ۴ در سه ماهه نخست سال مالی ۲۰۱۸ بفروش رفته است که در این میان، ۴۳ درصد مربوط به نسخه‌های دیجیتالی می‌باشد. فروش بخش نرم‌افزار همچنان بخش بزرگی از سود شرکت سونی را تامین می‌کنند و به دنبال‌ آن بخش‌های سخت‌افزار و سرویس‌های شبکه قرار دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: