شرکت سونی با فروش بالای بازی God of War شگفت زده شده است

شرکت سونی از فروش بالای بازی God of War شگفت زده شده است

توسط کسری نیاول در ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۹

طی کنفرانس مالی شرکت «سونی» برای سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران، مدیر مالی این شرکت، «هیروکی توتوکی» جزئیات جالبی درباره علمکرد بازی‌های پلی‌استیشن به حضار ارائه کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در درجه اول، توتوکی اعلام کرد که تجارت بازی‌های ویدئویی اولین عامل در افزایش قابل توجه سود این شرکت در تمام سال مالی بوده است. پیش‌بینی‌های سالانه برای فروش بازی‌های پلی‌استیشن ۴ به دلیل عرضه بازی God of War توسط شرکت سونی افزایش پیدا کرد و به گفته توتوکی توانست انتظارات را بیش از حد بالا ببرد.

در کنار همه بازی‌های تولید شده توسط شرکت سونی ، بازی‌هایی که این شرکت در تهیه آن دست داشته است نیز سبب افزایش این سود شده است. هم‌چنین بازی‌هایی که در کنفرانس E3 از آن‌ها رونمایی شد تا به امروز بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده‌اند.

بازی‌هایی که شرکت سونی در تولید آن‌ها نقش داشته نیز از آنچه این شرکت تصور می‌کرد سود بیشتری وارد این شرکت کرده است. توتوکی همچنین دلیل کاهش مشترکین پلی استیشن پلاس در ماه‌های گذشته را این‌گونه بیان می‌کند که تفاوت زیادی وجود ندارد. اما، در سه ماهه گذشته به دلیل عرضه بازی‌های چندنفره، مشترکین این سیستم افزایش پیدا کرده بود که پس از آن به ثبات رسید.

گفته می‌شود که شرکت سونی قرار است در ماه‌های سپتامبر و اکتبر (شهریور و مهر) بازی‌های اصلی خود را وارد بازار کند و انتظار می‌رود که دوباره مشترکین پلی استیشن پلاس افزایش یابند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: