تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ تعداد ۸۲.۲ میلیون واحد پلی‌استیشن ۴ ارسال شده است

توسط میلاد شجری در ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۰

شرکت سونی گزارش مالی قوی خود برای سه ماهه نخست سال مالی جاری تا پایان تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سونی در جدیدترین اخبار بازی، گزارش مالی خود برای سه ماه نخست سال مالی جاری ۲۰۱۸ میلادی را که مربوط به بازه زمانی ۱۲ فروردین (۱ آوریل) تا ۹ تیرماه (۳۰ ژوئن) می‌شود، منتشر کرد. طبق معمول، ما از جزییاتی درباره تعدادی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ارسال شده در این بازه زمانی با خبر می‌شویم؛ تعداد ۳.۲ میلیون واحد کنسول به سراسر خرده‌فروشی‌های جهان در سه ماه نخست ارسال شده است. این رقم، تعداد کل کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ارسال شده از زمان عرضه اولین کنسول تا پایان ۹ تیرماه ۹۷ را به ۸۲.۲ میلیون واحد می‌رساند. این رقم برای سه ماهه گذشته ۷۹ میلیون واحد بوده است. شایان به ذکر می‌باشد که ارسال کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ در این سه ماهه نسبت به سه ماهه سال مالی گذشته نزدیک به صد هزار نسخه کمتر شده است.

میزان سود سالانه نسبت به سال مالی گذشته افزایش پیدا کرده و با توجه به افزایش فروش نرم‌افزار‌های پلی‌استیشن ۴ به ۴۷۲.۱ میلیارد ین رسیده است. درآمد حاصل از بخش Operating به دلیل افزایش فروش کنسول‌ها به شدت افزایش یافته و به رقم ۸۳.۵ میلیارد ین رسیده است. در تصویر زیر شما می‌توانید جزییات کامل درآمد‌های مالی شرکت Sony Corporation در سه ماهه نخست سال مالی جاری و تغییرات آن نسبت به همین بازه در سال گذشته را مشاهده نمایید:

در این میان، ما همچنین شاهد پیش‌بینی‌هایی برای بخش Game & Network Services که دو بخش PlayStation و PlayStation Network را شامل می‌شود، برای کل سال مالی جاری هستیم. به طرز جالبی پیش‌بینی مربوط به تعداد واحد ارسالی از کنسول پلی‌استیشن ۴ نسبت به سه ماهه گذشته که ۱۶ میلیون واحد برآرود شده بود، افزایش داشته و به ۱۷ میلیون واحد رسیده است. اگر این حدس درست باشد در پایان سال جاری میلادی که در انتهای ماه مارس ۲۰۱۹ پایان می‌یابد، ما شاهد ارسال ۹۶ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ به سراسر فروشگاه‌های جهان در مجموع خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: