بازی European Conqueror X در سال جاری برای Switch عرضه خواهد شد

توسط میلاد شجری در ۹ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

شرکت Ccircle Entertainment اعلام کرد که بازی European Conqueror X برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت Ccircle Entertainment بازی World Conqueror را برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار داد. اما در این میان و طبق جدیدترین اخبار بازی، نسخه جدید از حالت‌های متفاوت و متنوع‌تری بهره می‌برد و برای گیم‌پلی جدید خود، دوره متفاوتی از جنگ‌ را در نظر گرفته است. بازی European Conqueror X یک تجربه استراتژیک با جنگاوری‌ها و سناریو‌های مختلف از بازه‌های تاریخی مهم است. بازیکنان در جنگ‌هایی بین اواخر قرن هجدهم تا اوایل قرن نوردهم جریان داشت، شرکت کرده و از سربازان متفاوت از آن بازه زمانی برای جنگ‌های اروپایی استفاده خواهند کرد. جزییات بیشتر از این بازی در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد اما در حال حاضر، سه حالت مختلف به نام‌های Campaign، Conquest و Challenges تایید شده است.

شرکت Ccircle Entertainment در آینده جزییات بیشتری از این حالت‌ها و قابلیت‌های جدید بازی World Conqueror که طرفداران را شگفت‌زده می‌کند؛ نظیر Generals، تنظیمات Training و اهمیت‌ آیتم‌ها و ارتقا‌ها به اشتراک خواهد گذاشت. در نهایت لازم به بیان است که این عنوان در سال جاری میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: