Gran Turismo Sport

سیستم پرداخت درون برنامه‌ای به بازی Gran Turismo Sport اضافه شد

توسط سهیل حسینی در ۹ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۵

دیروز، اعلام کردیم که آپدیت ۱.۲۳ بازی Gran Turismo Sport برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. حال، به این نکته باید اشاره کرد که از این به بعد گزینه پرداخت درون برنامه نیز به بازی اضافه شده و از طریق آن می‌توانید با پرداخت پول واقعی، صاحب ماشین‌های داخل بازی شوید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چند روز پیش، متوجه شدیم که عنوان مجموعه مسابقه‌ای و محبوب «فورتزا» (Forza)، سیستم پرداخت درون برنامه‌ای را از آخرین عناوین خود حذف خواهد کرد. اما، به‌نظر می‌رسد بازی Gran Turismo Sport در جهت مخالف این ماجرا قرار گرفته و گزینه پرداخت درون برنامه و خرید ماشین‌های داخل بازی با پول واقعی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

این ویژگی، همراه با انتشار آپدیت ۱.۲۳ گنجانده شده و طبق گزارش یوروگیمر، بازیکنان می‌توانند هر خودرویی را که قیمت آن کمتر از ۲ میلیون کردیت هست را از طریق فروشگاه پلی‌استیشن خریداری نمایند. قابل ذکر است، خودروهایی که قیمتی بالاتر از ۲ میلیون کردیت یا بیشتر دارند باید طبق رسم همیشگی از طریق بازی کردن، باز شوند.

سیستم پرداخت درون برنامه‎‌ای مذکور از تاریخ پنج شنبه، ۱۱ مردا برای کاربران اروپایی نیز فعال خواهد شد. اما، کاربران ژاپنی هم‌اکنون قادر به خرید خودروهای دلخواه خود با قیمت ۱۰۰ تا ۳۰۰ یِن یا حدود ۲ پوند برای هر وسیله نقلیه، هستند. هم‌چنین، در آپدیت جدید بازی Gran Turismo Sport شاهد اضافه شدن هشت ماشین جدید، رویداد جدید GT League و یک پیست جدید و رفع اشکال هستیم.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Gran Turismo Sport در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: