بازی Monster Hunter: World به آمار فروش ۸.۳ میلیون نسخه‌ای رسید

توسط سهیل حسینی در ۹ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۰

شرکت «کپکام»، با انتشار نتایج سه ماهه مالی اول خود نشان داد که بازی Monster Hunter: World هم‌چنان یک عنوان موفق و رو به رشد برای این شرکت است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین آمار فروش این عنوان اشاره دارد که تا پایان ماه قبل، بازی Monster Hunter: World  توانسته به آمار فروش ۸.۳ میلیون نسخه برسد. این مورد، یک پیشرفت خوب برای «کپکام» است که تنها دو ماه پیش عنوان شد آمار فروش این عنوان نسبت به زمان عرضه ۱۳ درصد کاهش داشته، با این حال این روند هنوز هم خوب جلو می‌رود. از طرفی، دو ماه و نیم پیش بود که اعلام شد آمار فروش این بازی به ۷.۹ میلیون نسخه رسیده است.

شرکت «کپکام» در کنفرانس گزارش مالی خود به این نکته اشاره کرد:

در طی این سه ماه، بازی Monster Hunter: World (که در سال مالی گذشته منتشر شد) محبوبیت خود را حفظ کرده و با حمایت از سوی طرفداران گسترش یافته که در نتیجه به آمار فروش ۸.۳ میلیون نسخه‌ای دست یافت.

«کپکام» با موفقیت این بازی، یکی از بهترین گزارش‌های مالی سه ماهه تاریخ خود را منتشر کرده و بدون شک بازی Monster Hunter: World بزرگ‌ترین موفقیت این شرکت در سال جاری است. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز قرار است در تاریخ پنج شنبه، ۱۸ مرداد منتشر شود. احتمالا می‌رود با عرضه این نسخه، آمار فروش بازی مذکور با افزایش نسبی دیگر روبرو شود و پیش‌بینی می‌شود تا آمار کلی آن حتی تا ۹ میلیون نسخه نیز برسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: