بازی Marvel Ultimate Alliance از فروشگاه های دیجیتال برداشته شد

بازی Marvel Ultimate Alliance از فروشگاه‌های دیجیتال حذف شد

توسط کسری نیاول در ۸ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

در هفته گذشته برخی از اعضای وبسایت ResetEra شروع به پیش بینی این موضوع کردند که نسخه‌های منتشر شده از بازی Marvel Ultimate Alliance به دلیل منقضی شدن گواهی شرکت Activision از فروشگاه‌های دیجیتال برداشته خواهند شد. با دنیای بازی همراه باشید.

حال مشخص شده است که این پیش بینی‌ها درست بوده و نسخه‌های ۱ و ۲ بازی Marvel Ultimate Alliance از فروشگاه‌های استیم، پلی استیشن و ایکس باکس پس از دو سال از گذشت انتشار آن‌ها برای پلتفرم‌های حاضر از این فروشگاه‌ها برداشته شده‌اند. اگر از این اتفاق پیش از آنکه این بازی‌ها از استیم برداشته شوند می‌توانستید هر کدام از این عناوین را با تخفیف ویژه‌ای خریداری کنید.

این اولین باری نیست که این اتفاق برای بازی‌های دیجیتال شرکت Activision رخ می‌دهد. بازی Deadpool نیز در گذشته از این فروشگاه‌ها حذف شد اما نهایتاً دوباره به این فروشگاه‌ها بازگشت. ممکن است در آینده این اتفاق برای بازی Marvel Ultimate Alliance نیز رخ دهد.

نسخه اول بازی Marvel Ultimate Alliance با عرضه خود در سال ۲۰۰۶ توانست نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند. با عرضه نسخه دوم این بازی که داستان Civil War را با روش منحصر به فرد خود روایت می‌کند طرفداران دوباره توانستند به دنیای کمیک Marvel قدم بگذارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید