Nintendo Labo Vehicle بیست و سوم شهریور وارد باز می شود

Nintendo Labo Vehicle بیست و سوم شهریور وارد باز می شود

توسط کسری نیاول در ۸ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۰

دوستداران محصولات مقوایی حال می‌توانند خوشحال باشند زیرا نینتندو آن‌ها را فراموش نکرده است. پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام بسته Nintendo Labo Vehicle عرضه خواهد شد. خود را برای رانندگی، پرواز، شنا و هر چیزی که در این بسته وجود دارد آماده کنید. با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش خبر عرضه Nintendo Labo Vehicle در ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) با قیمت کاهش یافته ۶۹.۹۹ دلار منتشر شد. براساس خبرگزاری‌ها، خریداران این بسته قادر خواهند بود ماشین، زیردریایی، هواپیما، پدال، سوییچ‌ها و سایر وسایل مرتبط با وسایل نقلیه را بسازند.

به نظر می‌رسد که با Nintendo Labo Vehicle بازیکنان می‌توانند به ماجراجویی‌های زیادی به پردازند زیرا این بسته دارای جهان باز است. با تغییر کلیدها می‌توانید وسایل نقلیه را تغییر دهید. به این صورت که در یک زمان خلبان یک هواپیما باشید و در لحظه‌ای دیگر کاپیتان یک زیردریایی. وسایل نقلیه متفاوتی که در بسته Nintendo Labo Vehicle وجود دارد تنها تزئینی نیستند بلکه هر کدام کنترل مخصوص به خود را دارند.

جهان باز موجود در Nintendo Labo Vehicle به نظر بسیار گسترده می‌آید و نسبت به بازی‌های پیشین این محصول بزرگتر است. این محصول فراتر از تنها رانندگی و اکتشاف محیط اطراف است در این نسخه بازی‌های کوچکی نظیر گلف، قطع درختان، اکتشاف گنج، شلیک به عقرب‌ها و پر کردن سوخت وجود دارد.

بسته‌های Nintendo Labo سری محصولات ساختنی شرکت نینتندو است که در آن بازیکنان با استفاده از مقواهای موجود در بسته وسایلی را می‌سازند و با استفاده از آن‌ها بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ را بازی می‌کنند. در زیر می‌توانید تصاویری از Nintendo Labo Vehicle را مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: