آپدیت ۱.۵۱ بازی No Man’s Sky هم‌اکنون برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

امروز، استودیو «هِلو گیمز» یک آپدیت جدید دیگر برای بازی No Man’s Sky منتشر کرده که بیشتر روی رفع اشکالات تمرکز دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پچ ۱.۵۱ در حال حاضر برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شاید مهم‌ترین ویژگی این آپدیت مربوط به حل مشکل فایل‌های ذخیره کاربران باشد که باعث شده بود تا بسیاری با مشکل پیش‌روی در بازی مواجه شوند.

علاوه بر این، بسیاری رفع اشکال دیگر نیز در گیم‌پلی بازی No Man’s Sky صورت گرفته است که از جمله موارد مهم آن می‌توان به کرش کردن به دلایل مختلف، کمبود حافظه، حل مشکل نمای داخل کابین که برای یک سری خیلی نزدیک بود، بهبود و بهینه‌سازی بافت‌ها برای کارت‌ گرافیک‌های AMD، اضافه شدن ماموریت آموزشی برای راهنمایی بازیکنان به منظور بازسازی و تعمیر پایگاه قدیمی آن‌ها و موارد دیگر اشاره کرد.

قابل ذکر است که آپدیت ۱.۵۰ بازی No Man’s Sky شامل محتوای بسیار بزرگی بود که مهم‌ترین آن اضافه شدن حالت چندنفره مشارکتی (کو-آپ) بود. این آپدیت باعث شد تا بازیکنان دوباره به سراغ این بازی بیایند و حتی آمار بازیکنان این عنوان در شبکه استیم رشد قابل توجهی داشته باشد.

در نهایت، بازی No Man’s Sky در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: