«الکترونیک آرتز» به توسعه عنوانی رایگان در سبک بتل رویال فکر می‌کند

توسط سهیل حسینی در ۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۰

به‌دنبال موفقیت عناوینی نظیر «فورتنایت» (Fortnite) در بازار جهانی، شرکت «الکترونیک آرتز» به فکر توسعه عنوانی رایگان در سبک بتل رویال افتاده و آن را بررسی می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

صنعت بازی‌های ویدئویی، امروز می‌تواند به دو بخش «فورتنایت» و بقیه بازی‌ها تقسیم شود و به همین دلیل، ناشران هم متوجه اهمیت این موضوع شده‌اند و قصد تولید عناوین مشابه را دارند. به همین منظور هم بازی Battlefield 5 دارای سبک بتل رویال خواهد بود تا بتواند سهمی از این بازار رو به رشد فعلی داشته باشد.

اگر تاکنون، بازی «فورتنایت» تنها عنوان رایگانی بوده که در سبک بتل رویال تجربه کرده‌اید، باید گفت که این عنوان یک حالت به اسم Save The World نیز دارد که می‌توانید به‌صورت پولی آن را تجربه کنید. حال، طبق گفته یکی از مدیران رشد بازی Battlefield 5 هم می‎توانست شبیه همین حالت را داشته باشد که یک بخش بازی اصلی که باید خریداری شود و دیگری هم نسخه رایگان تبدیل می‌شود.

در حال حاضر، حالت بتل رویال بازی Battlefield 5 به عنوان بخشی از بازی اصلی شناخته می‎شود و امکان چنین کاری وجود ندارد، اما «الکترونیک آرتز» به ساخت و توسعه یک بازی رایگان در سبک بتل رویال در آینده فکر می‌کند. در همین راستا، «بلیک جورگنسن» مدیر مالی این شرکت توضیحاتی ارائه داد:

ما علاقه‌مند به آزمایش یک بازی رایگان در سبک بتل رویال مستقل هستیم که ممکن است در سبک تیراندازی یا دیگر موارد باشد. اما، فکر نمی‌کنم این همان چیزی باشد که در حال حاضر برای Battlefield درنظر گرفته باشیم.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Battlefield 5 در پاییز سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: