شرکت «الکترونیک آرتز» به‌دنبال ساخت چندین عنوان جدید است

توسط سهیل حسینی در ۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۵۹

در طول کنفرانس مالی شرکت «الکترونیک آرتز»، مدیرعامل این شرکت یعنی «اندرو ویلسون» در جمع سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران وعده ساخت عنوان‌های جدیدی را داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

علاوه بر بازی‌های شگفت‌انگیزی نظیر Battlefield V ، Anthem، مجموعه ورزشی این شرکت و Command and Conquer Rivals که برای سال جاری درنظر گرفته شده‌اند، ما در حال توسعه بازی‌های جدیدی بر روی تمامی پلتفرم‌ها هستیم. در میان تمام استودیوهای الکترونیک آرتز در سراسر جهان، استودیو «ریسپاون» مشغول توسعه بازی Star Wars: Jedi Fallen Order است که بین آپریل ۲۰۱۹ تا ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد. البته، پروژه جدید دیگری نیز در دست توسعه قرار دارد.

استودیو «مُتیو» نیز در حال توسعه یک IP جدید است. استودیوهای توسعه‌دهنده برای پلتفرم موبایل هم بر روی چندین عنوان کار می‌کنند و ما پروژه‌های بیشتری داریم. برای توسعه ساختار و بستر بهتر، سعی کردیم تا از انتخاب، ارزش، عدالت و سرگرم‌کننده بودن محصول اطمینان حاصل شود تا بتوانیم آن را به جامعه گسترده مخاطبان خود برسانیم.

علاوه بر این، «بلیک جورگنسن» مدیرعامل «الکترونیک آرتز» خاطرنشان کرد بخش عمده سرمایه‌گذاری روی ساخت عناوین جدید است و در کنار آن به ساخت استودیوهای جدید و استخدام توسعه‌دهندگان جدید به منظور خلق IP جدید در دستور کار آن‌ها است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: