تریلر جدید Yakuza Kiwami 2 سرسخت‌ترین قهرمان زن سری را نمایش می‌دهد

توسط مهرداد تقی زاده در ۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

سگا یک نوع تریلر جدید از Yakuza Kiwami 2 منتشر کرد ، و تماماً درباره‌ی اولین عشق بازی ویدویی من Kaoru Sayama است . لطفا قضاوتم نکنید . با دنیای بازی همراه باشید .

اگر یک شخصیت زن باشد که همیشه در قلب طرفداران سری‌های  Yakuzaجای خاص خود را داشته باشد ، شاید Kaoru Sayama باشد ، افسرپلیس از اداره Osaka Police از Yakuza 2 .

یکی از لذت‌بخشترین عناصر Yakuza Kiwami 2 این است که او برگشته ، در ظاهر جدید خود ( اما قابل تشخیص است) با تشکر از Dragon Engine .

Kaoru بسیار دوست داشتنیست چون که اون قوی و واقعا سرسخت است ، او از نشان دادن قسمت‌های آسیب‌پذیرش نمیترسد و به صورت قابل توجهی جذابترین شخصیت سه بعدی باید باشد.

امروز Sega یک نوع تریلر جدید  منتشر کرد و این تریلر درباره‌ی او و رابطه او با شخصیت اصلی Kazuma Kiryu است . صادقانه ، این لبخندی به لب‌های من آورد .

اگر شما می‌خواید که بیشتر ببینید میتوانید در پایین آن را چک کنید ، شما میتو‌انید از تریلر E3 لذت ببرید و نسخه توسعه یافته از تریلر منتشر شده اصلی را ببینید . شما می‌توانید یک نگاه به گیم‌پلی گسترده این بازی به زبان انگلیسی بیاندازید .

در آخر ، اما نه اندک ، شما نباید فراموش کنید که دموی آماده شده در PlayStation Store را بررسی کنید .

بازی در آمریکای شمالی و اروپا در ۲۸ آگوست برای PS4 به صورت انحصاری منتشر خواهد شد . شما می‌توانید بازی Yakuza Kiwami 2 را در Amazon پیش خرید کنید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: