تریلر جدید Yakuza Kiwami 2 سرسخت‌ترین قهرمان زن سری را نمایش می‌دهد

توسط مهرداد تقی زاده در ۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

سگا یک نوع تریلر جدید از Yakuza Kiwami 2 منتشر کرد ، و تماماً درباره‌ی اولین عشق بازی ویدویی من Kaoru Sayama است . لطفا قضاوتم نکنید . با دنیای بازی همراه باشید .

اگر یک شخصیت زن باشد که همیشه در قلب طرفداران سری‌های  Yakuzaجای خاص خود را داشته باشد ، شاید Kaoru Sayama باشد ، افسرپلیس از اداره Osaka Police از Yakuza 2 .

یکی از لذت‌بخشترین عناصر Yakuza Kiwami 2 این است که او برگشته ، در ظاهر جدید خود ( اما قابل تشخیص است) با تشکر از Dragon Engine .

Kaoru بسیار دوست داشتنیست چون که اون قوی و واقعا سرسخت است ، او از نشان دادن قسمت‌های آسیب‌پذیرش نمیترسد و به صورت قابل توجهی جذابترین شخصیت سه بعدی باید باشد.

امروز Sega یک نوع تریلر جدید  منتشر کرد و این تریلر درباره‌ی او و رابطه او با شخصیت اصلی Kazuma Kiryu است . صادقانه ، این لبخندی به لب‌های من آورد .

اگر شما می‌خواید که بیشتر ببینید میتوانید در پایین آن را چک کنید ، شما میتو‌انید از تریلر E3 لذت ببرید و نسخه توسعه یافته از تریلر منتشر شده اصلی را ببینید . شما می‌توانید یک نگاه به گیم‌پلی گسترده این بازی به زبان انگلیسی بیاندازید .

در آخر ، اما نه اندک ، شما نباید فراموش کنید که دموی آماده شده در PlayStation Store را بررسی کنید .

بازی در آمریکای شمالی و اروپا در ۲۸ آگوست برای PS4 به صورت انحصاری منتشر خواهد شد . شما می‌توانید بازی Yakuza Kiwami 2 را در Amazon پیش خرید کنید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید