تاریخ انتشار نسخه نهایی بازی H1Z1 Battle Royale برای پلی‎استیشن ۴ مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۰۰

استودیو «دی‌بریک گیمز» اعلام کرد نسخه نهایی حالت بتل رویال نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی H1Z1 Battle Royale به‌زودی از فاز بتای عمومی خارج می‌شود، به‌صورت آپدیت رسمی و رایگان در دسترس کاربران این پلتفرم قرار می‌گیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این آپدیت، حاوی محتوای جدیدی نیز است. هنگامی که بازی H1Z1 Battle Royale به‌صورت رسمی بر روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شود، یک گزینه افنجاری جدید برای بازیکنان فعال می‌شود که می‌توانند وسایل نقلیه یا گروهی از دشمنان را با آن نابود کنند، این اسلحه چیزی نیست جز RPG!. اسلحه تک‌ایرانداز SOCOM لایه‌های جدیدی از استراتژی را به مبارزات و تاکتیک‌ها به همراه اسکوپ ۴X اضافه می‌کند. این بازی یک خودروی جدید با نام ARV نیز دریافت می‌کند.

هم‌چنین، بازی H1Z1 Battle Royale اولین بتل پس خود را دریافت می‌کند. بتل پس فصل یک محتوای اضافی برای بازیکنان باز می‌کند. بازیکنان با باز کردن لوازم تزئینی جدید و پاداش‌های پولی در هر قسمت می‌توانید میزانی تجربه  یا XP به‌دست بیاورید. این بتل پس‌ها به سه صورت رایگان، پولی و مختص دارندگان سرویس پلاس خواهد بود. برای دریافت نسخه پولی بتل پس، باید مبلغ ۵.۴۹ دلار پرداخت کنید و اگر هم جزو مشترکین سرویس پلاس هستید، می‌توانید از پاداش‌های مخصوص این بخش بهره ببرید. در مجموع، سی پاداش درنظر گرفته شده است.

در پایان لازم به ذکر است، بازی H1Z1 Battle Royale در حال حاضر بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس است و نسخه بتای پلی‌استیشن ۴ نیز به‌زودی به پایان می‌رسد و نسخه نهایی آن سه شنبه، ۱۶ مرداد منتشر می‌شود. نسخه اکس‌باکس وان این بازی هم تایید شده ولی تاکنون هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای آن درنظر گرفته نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: