شرکت «دنوو» از هکر معروف بلغارستانی شکایت کرد

توسط سهیل حسینی در ۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

سرانجام، شرکت «دنوو» که سازنده قفل امنیتی برای جلوگیری از هک شدن بازی‌ها است، از یکی از افراد کلیدی که قفل این شرکت را شکسته بود شکایت کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«وُکسی»، یکی از هکرهای معروف بلغارستانی است که بارها توانسته فقل امنیتی «دنوو» را دور بزند و به کرک کردن عناوین مختلف بر روی رایانه‌های شخصی بپردازد. حال، به‌نظر می‌رسد این از این شخص شکایت شده و دیگر نمی‌تواند به کار خود در این زمینه ادامه بدهد.

در حال حاضر، شرکت «دنوو» پرونده شکایت خود را به مقامات قضایی کشور بلغارستان تحویل داده و او مجبور به بستن وب‌سایت و گروهش شده است. «وسکی» در این زمینه پیامی ارسال کرده که به شرح زیر است:

در نهایت اتفاق افتاد، من نمی‌توانم بگویم انتظارش را نداشتم، دنوو پرونده‌ای را علیه من در دادگاه بلغارستان تنظیم کرده است.

او در ادامه افزود:

پلیس روز گذشته به خانه من آمد و سرور و رایانه شخصی من را گرفت و باید به اداره پلیس بروم و کارم را توضیح بدهم. همان روز با شرکت دنوو تماسی گرفتم و خواستم تا این مساله به‌صورت صلح‌آمیز حل شود. آن‌ها در حال حاضر چیزی نمی‌توانند بگویند، ولی به این مورد اشاره کردند که حرف آخر را دادستان پرونده من خواهد زد.

«ایردتو»، شرکت مادر و حامی «دنوو» هم با انتشار بیانیه‌ای خبر دستگیری «وکسی» را تایید کرد. طبق این خبر، این هکر بلغارستانی دیگر نمی‌تواند به کار خودش ادامه بدهد و در آینده باید منتظر خبرهای جدیدی پیرامون این اتفاق باشیم.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “شرکت «دنوو» از هکر معروف بلغارستانی شکایت کرد”

  1. Behnam11 گفت:

    خدا لعنت کنه این دنوو رو :16:

    ۱ ۰
  2. reza_only گفت:

    یه بک آپ از اطلاعاتشو میفرستاد واسه یه همکارش بعد میزد میسوزوند همه اطلاعات هاردشو. چرا فقط توی فیلما از این اتفاقا میافته؟ :)))))

    ۱ ۰