گزارش مالی سه ماهه اول شرکت «فوکاس هوم اینتراکتیو» منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

امروز، استودیو «فوکاس هوم اینتراکتیو» گزارش مالی سه ماهه اول خود را منتشر کرد که نشان از رشد و سود بیشتری برای این شرکت در سال جاری می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طی سه ماهه اول، «فوکاس هوم» گزارش کرده که درآمد آن‌ها ۲۸.۵ میلیون یورو بوده و این آمار، عمدتا توسط فروش خوب بازی Vampyr به‌دست آمده است که در ماه گذشته منتشر شده بود. آخرین بازی که اطلاعاتی از آمار فروش این بازی به‌دست ما رسید، توانسته بود یک پس از انتشار به فروش نیم میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند.

درآمد این شرکت در سه ماهه اول با افزایش ۲۳ درصدی نسبت به سال گذشته همراه بوده که این عدد ۲۳.۳ میلیون یورو بوده است. یکی از عناوین مهم استودیو در سال گذشته بازی The Surge بود که در یک مقایسه، بازی Vampyr که تازه هم منتشر شده عملکرد بهتری را نسبت به عنوان ذکر شده داشته و نقطه عطف جدیدی را برای «فوکاس هوم اینتراکتیو» ثبت کرده است. علاوه بر این، عناوین MudRunner و Farming Simulator 17 Platinum Edition فروش خوبی را داشته‌اند و ۲۹ درصد از درآمد به‌دست آمده شرکت را تشکیل می‌دهند.

با نگاهی به سه ماهه دوم سال، استودیو فوکاس هوم دو بازی دیگر در دست انتظار دارد. عنوان اول، Fear the Wolves است که روی دنیای آخرالزمانی چرنوبیل در سبک بتل رویال تمرکز دارد. این عنوان اول به‌صورت دسترسی اولیه منتشر می‎شود و نسخه نهایی آن نیز سال بعد عرضه خواهد شد. دومین بازی هم Insurgency: Sandstorm خواهد بود که در حال حاضر دارای ۵ میلیون بازیکن بر روی رایانه‌های شخصی است. نسخه نهایی این عنوان، در تابستان سال جاری برای رایانه‌های شخصی و در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌ها عرضه می‌شود.

روند رو به رشد استودیو فوکاس هوم امیدوارکننده است و انتظار می‌رود با عرضه عناوینی نظیر Farming Simulator 19 و محتوای بیشتر برای بازی MudRunner این روند تسریع بیشتری داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: