انتظار می‌رود بازی Call of Duty: Black Ops 4 به پرفروش‌ترین بازی امسال تبدیل شود

توسط سهیل حسینی در ۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

پاییز امسال پر از عناوین بزرگ و AAA است که احتمالا باید برای آن‌ها پول خرج کنید. از طرفی، بازی Battlefield 5 را داریم که توسط استودیو «دایس» توسعه داده می‌شود. عنوان بعدی هم بازی Call of Duty: Black Ops 4 است که توسط استودیو «تری‌آرک» ساخته می‌شود. هم‌چنین، Red Dead Redemption 2 هم دیگر عنوان مهم سال جاری است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به یادداشت تحقیقاتی منتشر شده توسط «پایپر جفرای»، بازی Call of Duty: Black Ops 4 احتمالا عملکرد بهتری از تمام عناوین سال جاری در زمینه فروش خواهد داشت. تحلیل‌گر پروژه می‌گوید در بهترین حالت، Black Ops 4 می‌تواند تا ۲۴ میلیون نسخه در پایان سال جاری به فروش برساند. بهترین سناریو برای بازی Battlefield 5 هم فروش نزدیک به ۱۸ میلیون نسخه است. این رقم، برای عنوان موردانتظار شرکت «راک‌استار گیمز» نیز به ۱۷ میلیون نسخه تا پایان سال جاری خواهد رسید.

ظاهرا، انتظارات جهانی از بازی Red Dead Redemption 2 آن‌گونه که باید به‌نظر نمی‌رسد و گفته می‌شود نمی‌تواند به اندازه بازی GTA V موفقیت کسب کند. البته این مورد خبری جدیدی نیست و مدیر شرکت Take Two درمورد پتانسیل‌های Red Dead 2 صحبت کرده و گفت GTA V یک معیار مناسبت برای عملکرد این بازی در زمینه فروش و دیگر موارد نیست.

اما، این جنگ برای دو بازی Call of Duty: Black Ops 4 و Battlefield 5 پرتلاطم است. اگر پیش‌بینی صورت گرفته درست باشد، نسخه جدید «ندای وظیفه» بار دیگر به صدر پرفروش‌ترین عناوین تیراندازی سال تبدیل می‎‌شود. با اضافه شدن حالت بتل رویال برای هر دو بازی، این اعداد می‌تواند به طرز قابل توجهی تغییر خواهد کند. البته، خیلی زود است تا درمورد حالت‌های بتل رویال موجود در این عناوین صحبت کنیم، چرا که هیچ کدام از سازنده‌ها هنوز نمایشی از این بخش نداشته‌اند و باید منتظر خبر و ویدئوهای بیشتری باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: