Halo Infinite با همکاری استودیو Skybox Labs توسعه می‌یابد

توسط محمد کرماجانی در ۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

ظاهرا پروژه تازه معرفی شده Halo Infinite با همکاری استودیوی Skybox Labs در حال توسعه است. با دنیای بازی همراه باشید.

از آنجایی که این پروژه بسیار بزرگ است، مسئولان ۳۴۳ Industries تصمیم گرفته‌‌اند از کمی کمک استفاده کنند. حالا مشخص شده است که Infinite با همکاری استودیو مستقر در برنابی، بریتیش کلمبیا یعنی SkyBox در حال توسعه است. این استودیو تجربه کار روی فرنچایز Halo را داراست، آنها Halo 5: Forge را توسعه داده‌اند. همچنین در تعدادی از پروژه‌های دیگر مایکروسافت از جمله Age of Empires II HD و Project Spark همکاری داشته‌اند. و در پروژه EA Sports UFC.

روئیس ۳۴۳ Industries آقای Chris Lee در همین رابطه گفت:

۳۴۳ Industries مفتخر است که همکاری خود با Skybox Labs را در عنوان Halo Infinite ادامه دهد، تیم آنها کارهای بزرگی را در نقاط مختلف پروژه ما انجام خواهند داد.

این بار اما Skybox Labs که بیش از ۱۰۰ کارمند در اختیار دارد فقط روی Forge کار نخواهد کرد. آنها در توسعه گیم‌پلی، هوش مصنوعی، ویژگی‌ها بصری و شبکه‌ای Halo Infinite همکاری خواهند کرد.

در کنار درگیر بودن Skybox Labs و عدم حضور حالت Battle Royale ما چیز زیادی در رابطه با Halo Infinite نمی‌دانیم. توضیح رسمی این عنوان:

Master Chief در قسمت بعدی فرنچایز افسانه‌ای در Halo Infinite باز خواهد گشت که توسط ۳۴۳ Industries خلق شده و با انجین جدید آنها Slipspace Engine توسعه می‌یابد. این عنوان در کنفرانس Xbox در E3 2018 معرفی شده و گوشه‌ای از آینده فرنچایز Halo و مسیر جدید و غیرمنتظره‌ای که قرار است طی کند را نمایش داد

Halo Infinite برای PC و Xbox One عرضه خواهد شد اما تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: