بازی This is the Police 2 نیروی پلیس پلیس Welcome to Sharpwood شهر Sharpwood

تریلر جدید This is the Police 2 با نام Welcome to Sharpwood منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

تریلر جدیدی از بازی This is the Police 2 با نام Welcome to Sharpwood منتشر شد که طرف تاریک‌تر شهر نیروی پلیس را نشان می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.استودیو Weappy و THQ Nordic بازی This is the Police 2 را تا هفته‌ی دیگر برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌کنند بنابراین تریلر جدیدی را برای بازی منتشر کردند. این تریلر با نام Welcome to Sharpwood در به تصویر کشیدن شهر بهم ریخته و پر هرج و مرجی که بازی در آن اتفاق می‌افتد عالی عمل کرده است.

شهر Sharpwood خانه‌ی بازیکنان است بنابراین پرده برداشتن از رازهای آن و اطلاعات مجرمانش عادلانه به نظر می‌رسد اما نیروی پلیس نیز بهتر از مجرمان نیست. همانطور که این ویدیو اداره پلیس را نشان می‌دهد که کارهای خوب انجام می‌دهد، بیشتر نشان می‌دهد که نیروی پلیس در حال دزدیدن، شکنجه کردن و ترساندن شهروندان Sharpwood است. بازیکنان هنگام بازی کردن This is the Police 2 مشکلات زیادی خواهند داشت.

برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند باید گفت که این بازی حول محور Lilly Reed می‌چرخد، کسی که به تازگی کلانتر شهر Sharpwood شده است که مشخصا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. همانطور که بازی از ماجراجویی و مکانیسم های مدیریتی قبل استفاده می‌کند، روش مبارزه XCOM و هم چنین یک لایه کاملا جدید از استراتژی نیز به بازی اضافه شده است.

بازی This is the Police 2 قبل از اینکه پاییز امسال برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود در ۱۱ مرداد ( ۲ آگوست) برای رایانه‌های شخصی، لینوکس و Mac عرضه خواهد شد.

تریلر منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: