رشد چشم‌گیر تعداد کاربران بازی No Man’s Sky در شبکه استیم

توسط سهیل حسینی در ۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۰

آپدیت جدید بازی No Man’s Sky دیروز منتشر شد و در دسترس کاربران قرار گرفت. امروز، با نگاهی به نمودار بازیکنان شبکه استیم مشاهده شد که تعداد بازیکنان این عنوان دوباره افزایش یافته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر به یاد داشته باشید، بازی No Man’s Sky یکی از دارندگان رکورد بیشترین بازیکن هم‌زمان در روز اول انتشار خود بود و در سال ۲۰۱۶ موفق شد بیش از ۲۱۳ هزار بازیکن هم‌زمان را برای خود ثبت کند. پس از گذشت مدت کوتاهی، تعداد بازیکنان این عنوان کاهش چشم‌گیری داشت و تنها در ۲ ماه بعد از زمان عرضه، کاربرانی که این عنوان را تجربه می‌کردند به ۲ هزار نفر رسید.

اما، بازی No Man’s Sky به لطف آپدیت بزرگ و جدیدی که دیروز منتشر کرد به میدان بازگشت. از مهم‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسان می‌توان به اضافه شدن حالت سوم‌ شخص، حالت مشارکتی (کو-آپ) چندنفره، ساخت و ساز نامحدود و برخی ویژگی‌های جدید دیگر اشاره کرد.

در کنار آمار بازیکنان، این عنوان هم‌اکنون با تخفیف ۵۰ درصدی در شبکه استیم موجود است. آمار و ارقام منتشر شده در نمودار استیم نشان از یک جهش فوق‌العاده می‌دهد که بعد از انتشار آپدیت، متوسط تعداد بازیکنان هم‌زمان این عنوان قبل از انتشار آپدیت، ۴ هزار نفر بود که پس از آن بیشترین تعداد بازیکنان هم‌زمان در حال حاضر از مرز ۴۱ هزار نفر عبور کرده است که بالاترین عدد بعد از افول کردن تعداد کاربران بازی طی چند ماه گذشته بود. ارقام به‌دست آمده به شکل پیوسته به ثبت رسیده و طی ۳۰ روز گذشته با رشد ۱۱۸ درصدی از نظر رشد تعداد بازیکن روبرو بوده است.

این ارقام نشان‌ می‌دهد که بازی No Man’s Sky دوباره نزد کاربران محبوب شده و تیم سازنده با انتشار محتوای جدید توانسته موفق عمل کند، هرچند با رکوردی که در روز اول عرضه ثبت کرد فاصله زیادی دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: