بازی Fortnite بر روی سیستم عامل iOS روزانه ۲ میلیون دلار درآمد دارد

توسط سهیل حسینی در ۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

بازی Fortnite در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب‌ترین عناوین حال حاضر در دنیای بازی‌های رایانه‌ای است. اما، این بازی رایگان چه مقدار از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای درآمد کسب کرده است؟ خلاصه می‎‌گوییم، خیلی زیاد! در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس گزارشی که گروه تحلیلی «سنسور تاور» منتشر کرده، نسخه iOS بازی Fortnite از زمان شروع فصل پنجم در طی یک دوره ۱۰ روزه توانسته به‌طور متوسط در هر روز ۲ میلیون دلار درآمد داشته باشد. با نگاهی به فصل چهارم این عنوان توانسته بود به‌طور متوسط ۱.۲ میلیون دلار برای هر روز از تاریخ پنج شنبه، ۲۴ اسفند تا چهارشنبه، ۲۰ تیر برای خود ثبت کند. این اعداد، برای ۱۰ روز آخر فصل چهارم به درآمد روزانه ۱.۷ میلیون دلار نیز رسیده بود.

بنا به گزارش سنسور تارو، درآمد روزانه بازی Fortnite در تاریخ جمعه، ۲۲ تیر به عدد ۳ میلیون دلار سید که یک رکورد تازه در این بخش است. آخرین رقم بالای ثبت شده به تاریخ سه شنبه، ۱۱ اردیبهشت در فصل چهارم با درآمد ۱.۹ میلیون دلار برمی‌گردد. طبق تخمین‌های به‌دست آمده، درآمد کل بازی Fortnite به بیش از ۱۵۰ میلیون دلار آن هم تنها بر روی نسخه iOS رسیده است. قابل ذکر است که نسخه آندروید این عنوان هم به‌زودی عرضه می‎شود و احتمالا شاهد رشد بیشتری در این بخش خواهیم بود.

در پایان لازم به ذکر است، به مناسبت اولین سالگرد انتشار بازی Fortnite سازنده مجموعه‌ای از رویداد جدیدی به همراه پاداش را برای بازیکنان تدارک دیده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: