بازی God of War هنوز یک راز کشف نشده‌ی دیگر دارد

توسط سهیل حسینی در ۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

به‌نظر می‌رسد بازی God of War هنوز هم حاوی اسرار پنهانی است که کسی نتوانسته آن را کشف کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طول برگزاری رویداد Comic-Con 2018 در هفته گذشته، استودیو «سانتا مونیکا» در پنل خود درمورد موضوعات مختلفی از جمله کمیک کوتاه The Hunt با محوریت بازی God of War بحث کردند. این کامیک، پیرامون «کریتوس» و پسرش «آترئوس» می‌چرخد که قرار است به شکار گوزن بپردازند که ناگهان مورد حمله یک خرس بزرگ قرار می‌گیرند و بعد از آن با شروع مبارزه، کریتوس دستوراتی برای کشتن این موجود به آترئوس می‌دهد.

پس از آن، مبارزه دوم با یک ترول بزرگ‌ و ترسناک با خراب‌کاری و شکستن درختان آغاز می‌شود، کریتوس به پسرش می‌گوید تا به تیراندازی ادامه بدهد تا هیولا به سمت سایه زیر درخت هدایت شود تا کریتوس بتواند با نصف کردن درخت او را گیر بی‌اندازد.

«جو کِنِدی»، طراح ارشد کامیک The Hunt در توئیتر اعلام کرد که کامیک مذکور یک سرچشمه بزرگ برای برملا کردن آخرین راز بازی God of War است. این مورد توسط «کوری بارلاگ»، کارگردان بازی هم تایید شد.

این مورد مخفی در اطراف خانه کریتوس پنهان شده و بازیکنان باید از جایی که بازی آغاز شد، بازگردند تا این مورد را پیدا کنند. طرفداران بازی God of War در فروم رددیت تمام دانسته‌های خود را ترکیب می‌کنند تا راز موجود را برملا سازند. قابل ذکر است که تاکنون هیچ چیزی پیدا نشده است.

این مورد، اولین چیزی نیست که در بازی پیدا شده، تنها ۲ هفته پس از انتشار بازی، گیمرها یک دستکش بزرگ پیدا کردند که شباهت قابل‌توجهی به چیزی که شخصیت «تانوس» در فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» (Avengers: Infinity War) استفاده می‌کرد بود، که توسط کریتوس نیز در بازی استفاده می‌شد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی God of War در حال حاضر و به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: