جیمز اوهلن: شکست بازی Anthem به معنای پایان کار استودیو «بایوور» نیست

توسط افراسیاب در ۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

«جیمز اوهلن» طراح و کارگردان خلاق سابق استودیو «بایوور» فکر نمی‌کند که اگر بازی Anthem کار خود را به خوبی انجام ندهد، استودیو تعطیل شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

برخی از کارکنان شناخته شده «بایوور» در جریان توسعه بازی Anthem از این استودیو جدا شدند. آخرین آنها جیمز اوهلن، طراح ارشد این شرکت بود که پس از ۲۲ سال از این شرکت جدا شد. در حالی که برخی نگرانند در صورت موفق نشدن بازی Anthem، الکترونیک آرتز این استودیو را تعطیل کند، به‌خصوص پس از عملکرد ناامید کننده Mass Effect Andromeda. با این شرایط جیمز اوهلن فکر نمی‌کند کا ربه آنجا بکشد.

در جریان مصاحبه اخیر جیمز اوهلن با GameInformer  به بهانه جدایی او از بایوور و بازی‌های مورد انتظار Odyssey: The Dragon Lords و Anthem، اوهلن پیش‌بینی خود را در صورت شکست بازی Anthem بیان کرد. او اظهار دارد که الکترونیک آرتز و بایوور همچنان برای موفقیت بازی Anthem تلاش می‌کنند؛ و باور ندارد که حتی در صورت براورده نکردن انتظارات از سوی بازی Anthem این شرکت باسابقه تعطیل شود. طبق نظر اوهلن حتی اگر بازی Anthem عالی ظاهر نشود،  آنها تنها از اشتباهات خود درس می‌گیرند تا برای عنوان بعدیشان، دیگر آنها را تکرار نکنند.

قطعا الکترونیک آرتز می‌خواهد که بازی Anthem موفق شود و برای همین آزادی‌عمل زیادی به بایوور داده است.، و این برای هر دو خوب است. الکترونیک آرتز احترام زیادی برای این شرکت و عنوانی که در حال توسعه آن هستند قائل است، چرا که بایوور یک استودیو با سابقه است.

بایوور یک استودیو منحصربه‌فرد در این بیزینس است، بنابراین حتا اگر Anthem در حد توقعات ظاهر نشود، این به معنای پایان کار این استودیو نیست. من فکر می‌کنم این می‌تواند یک شانس برای بایوور باشد تا از آن درس بگیرد تا در عناوین بعدیش لحاظ کند.

اوهلن در ادامه توضیح می‌دهد که بازی Anthem چطور طرفداران را در زمان انتشار شگفت زده خواهد کرد:

برای آن دسته افرادی که نگران هستند، لازم است که بگویم من می‌دانم که Anthem  چقدر شگفت انگیز است. من فکر می‌کنم سال آینده که بازی منتشر شود مردم با دیدن آن و کارهای خاصی که در آن می‌توان انجام داد سورپرایز خواهند شد. چند تا از خلاق‌ترین افراد این حرفه بر روی آن کار می‌کنند و یک تجربه فوق‌العاده خواهد بود.

بازی Anthem در ۳ اسفند ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: