سرپرست بازاریابی «باندای نامکو» از همکاری با Dontnod برای توسعه بازی Twin Mirror می‌گوید

توسط افراسیاب در ۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۲۵

آقای Hervé Hoerdt از شرکت سرگرمی‌های «باندای نامکو» از همکاری با استودیو Dontnod برای توسعه بازی Twin Mirror و پتانسیل بالایی که این شرکت برای این فرانچایز می‌بیند می‌گوید. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان مصاحبه آقای Hoerdt سرپرست بازاریابی بخش اروپایی باندای نامکو با وبسایت GamesIndustry.biz، توضیح می‌دهد که شرکت امیدوار است که بیش از ۵۰ درصد از سود آینده این شرکت توسط آی‌پی‌های جدید به‌دست آید. یکی از این آی‌پی‌های جدید بازی Twin Mirror است، یک بازی ماجراجویی از Dontnod، استودیو توسعه‌دهنده بازی‌های Life Is Strange و Vampyr.

بنابر صحبت‌های آقای Hoerdt باندای نامکو و Dontnod بسیار با یکدیگر تناسب دارند. چرا که او در ادامه این استودیو توسعه‌دهنده فرانسوی را ستاره درحال خیزش صدا می‌زند؛ و در ادامه می‌گوید باندای نامکو با توجه به بازی‌های Remember Me, Life is Strange و Vampyr استعداد و خلاقیت بسیاری در استودیو Dontnod مشاهده می‌کند.

در ادامه وی همچنین از طریقه همکاری باندای نامکو با استودیوهای مشابه Dontnod می‌گوید؛ به گونه‌ای که آنها به راحتی پولشان را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار نمی‌دهند بلکه باید از متناسب بودن همکاری خود با آنها اطمینان یابند سپس آرام و صبورانه و با اطمینان بر روی آنها سرمایه‌گزاری می‌کنند:

Dontnod قطعا یک ستاره رو به خیزش است. ما این را به راحتی در کارنامه‌آنها با بازی‌های Remember Me و Vampyr می‌توانیم مشاهده کنیم. ما می‌خواهیم پله به پله رشد کنیم. ما از آن دسته شرکت‌هایی نیستیم که برای خرید یک آی‌پی بلافاصله ۵۰ میلیون دلار روی میز بگذاریم. ما یک شرکت ژاپنی هستیم، بنابراین ما آهسته و با اطمینان گام برمی‌داریم. در حقیقت ما در Dontnod وجه اشتراک بسیاری میان آنها و خودمان می‌بینیم. آنها با LIfe is Strange خود را ثابت کردند و با بازی Vampyr بازهم آن را تکرار کردند.

بازی Twin Mirror یک بازی داستان‌سرا و بسیار احساساتی است، و باندای نامکو پتانسیل بسیاری در این فرانچایز می‌بیند. Hervé Hoerdt تایید کرد که باندای نامکو مالک حقوق کامل این آی‌پی است و باندای نامکو امیدوار است در آینده فیلمی بر اساس آن تولید شود.

Twin Miroor داستان یک سفر احساساتی را روایت می‌کند که ما دوست داریم از آن بهره برداری کنیم. درواقع ما مالک این آی‌پی هستیم و به اقتباس سینمایی از آن در آینده فکر می‌کنیم.

بازی Twin Mirror در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: