برخی از اعضای تیم توسعه بازی Onrush اخراج شدند

توسط سهیل حسینی در ۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

ماه گذشته، عنوان مسابقه‌ای Onrush توسط اعضای استودیو «کدمسترز» منتشر شد. این بازی توسط اعضای سابق استودیو Evolution ساخته شده است که بعد از انتشار بازی «درایوکلاب» (Driveclub) و عدم برآورده کردن انتظارات توسط «سونی» تعطیل شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از مدتی، شرکت «کدمسترز» این استودیو را نجات داد. بنا به گفته یوروگیمر، متاسفانه عملکرد ضعیف بازی Onrush هم باعث شد تا تعدادی از کارمندان این شرکت از کار اخراج شوند. ظاهر این اتفاق باعث شده تا در همان هفته اول انتشار تنها بیش از هزار نسخه فیزیکی از این عنوان به فروش برسد. این آمار تنها برای منطقه بریتانیا بوده و اصلا ارقام خوبی برای این بازی نیست.

بنا به گفته برخی از اعضای سابق توسعه، کمبود ارتباط بین توسعه‌دهنده و ناشر هم مزید بر علت شده تا در نهایت به شکست خوردن بازی Onrush منجر شود. یک شخص که اسم آن هم گفته نشد، درمورد اخراج کارکنان توضیحاتی به یوروگیمر ارائه داده که در ادامه مشاهده می‌کنیم:

این یک موضوع طبیعی برای کسب و کار در زمینه بازی است که از زمان انتشار تا انتقال به ساخت پروژه‌های دیگر می‌تواند تغییر کند. به این ترتیب، توضیح روزانه درمورد تغییر کارکنان استودیو را مناسب نیست.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Onrush در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. بنا به گفته کدمسترز، محتوای پس از انتشار بازی تحت تاثیر اتفاقات فوق قرار نگرفته و بازیکنان می‌توانند انتظار محتوای بیشتری را در آینده داشته باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: