بازسازی Resident Evil 2 Claire Redfield Yoshiaki Hirabayashi

کپکام در مورد طراحی‌های جدید Claire و Leon صحبت می‌کند

توسط تمنا افلاکی در ۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

«کپکام» در رویداد کامیک کان سن دیگو درباره‌ی اصلاحات بصری که در بازسازی Resident Evil 2 انجام شده بود صحبت کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.در طول رویداد کامیک کان سن دیگو کارگردان این بازی Yoshiaki Hirabayashi در مورد طراحی کامل دوباره‌ی Resident Evil 2 صحبت کرد. موضوع بحث طراحی‌های به‌روزرسانی شده از Claire Redfield ،Leon Kennedy ،Raccoon City و زامبی هایی که در تاریکی منتظر فرصت هستند، بود.

در مقایسه با ظاهر پخته و باتجربه‌ی Leon Kennedy در سری های بعد، بازیکنان متوجه ظاهر «تازه کار بودن» این کاراکتر در این سری می‌شوند. با توجه به اولین حضور Leon Kennedy در بازی Resident Evil 2 به عنوان یک نیروی تازه کار در اداره پلیس Raccoon City، این طراحی مناسب است.

هم‌چنین ظاهر Claire Redfield به‌روزرسانی شده است. Claire Redfield با موتورسیکلت خود نقش موثرتری را در وقایع Raccoon City ایفا می‌کند و در صحنه‌های هیجان انگیز‌تری ظاهر می‌شود.

در مورد شهر Raccoon، تیم طراحی تمرکز ویژه‌ای را بر روی تاریک و مرطوب نشان دادن شهر گذاشته‌اند. رویدادهای شهر Raccoon در روزی بارانی اتفاق می‌افتد که باعث شده چاله‌های پر از آب و سیل‌هایی در گوشه و کنار شهر بوجود بیاید. نقاط دیگر شهر نیز به خاطر درگیری بین بازماندگان شهر و زامبی‌ها پر از خون است.

در مورد طراحی زامبی‌ها نیز Yoshiaki Hirabayashi بیان کرد که تیم طراحی قصد خلق کردن چیزی هیجان انگیز و ترسناک را داشته‌ تا فاکتور ترس را مهیا کنند. شبیه به طراحی شهر، زامبی‌ها نیز شامل ویژگی «تاریک و خیس» هستند.

Resident Evil 2 Remake برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان ۵ بهمن ماه ( ۲۵ ژانویه) عرضه خواهد شد. هم چنین این بازی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان اکس و پلی‌استیشن پرو شامل ویژگی‌های بصری ۳۰fps برای ۴K یا ۶۰fps در ۱۰۸۰p خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: