شرکت «بتسدا» از برنامه‌های خود در رویداد QuakeCon رونمایی کرد

توسط سهیل حسینی در ۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۰

زمان زیادی به برگزاری رویداد QuakeCon باقی نمانده و در همین راستا باید شاهد حضور شرکت‌های مختلفی در این همایش باشیم. شرکت «بتسدا» هم امروز جزئیات بیشتری از از عناوینی که انتظار می‌رود در کنفرانس این شرکت شاهد باشیم را به اشتراک گذاشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق برنامه زمان‌بندی شده «بتسدا»، از جمله عناوینی که قرار است در روز جمعه، ۱۹ مرداد ببینیم می‌توان به Quake Champions, RAGE 2 و The Elder Scrolls Online اشاره کرد. همان‌طور که در نمایشگاه E3 هم وعده داده شده بود، اولین نمایش از گیم‌پلی بازی DOOM Eternal را نیز در QuakeCon امسال خواهیم داشت.

در تاریخ شنبه، ۲۰ مرداد هم پنل شرکت «بتسدا» به میزبانی «تاد هاووارد» برگزار می‌شود که به بازی Fallout 76 خواهد پرداخت. هاووارد به همراه تیم توسعه قرار است به اطلاعات بیشتر پیرامون سیستم شخصیت‌پردازدی و غیره بپردازند.

در این رویداد، مسابقاتی همراه با جوایز نیز درنظر گرفته شده است. از جمله آن‌ها می‌توان به میزبانی بازی Quake Champions اشاره کرد که برای یک تورنومنت ۲ به ۲ اشاره داشت که ۱۷۵ هزار دلار نیز جایزه دارد. در نهایت، پنل‌هایی نیز برای بازی‌های RAGE 2, Prey, DOOM Eternal و Quake Champions وجود خواهد داشت.

اگر نمی‌توانید حضوری در این رویداد شرکت کنید، قادر خواهید بود تمام کنفرانس‌ها را از طریق شبکه Twitch به‌صورت زنده تماشا کنید. در پایان لازم به ذکر است، رویداد QuakeCon قرار است از تاریخ پنج شنبه، ۱۸ مرداد شروع شده و تا یکشنبه، ۲۱ مرداد ادامه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: