تماشا کنید: استودیوی Yager از عنوان جدید خود با نام The Cycle رونمایی کرد

توسط محمد کرماجانی در ۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۶

استودیوی آلمانی Yager Development از عنوان جدید خود که یک شوتر اول شخص رقابتی است با عنوان The Cycle رونمایی کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر یک جنگل رنگارنگ و عجیب و غریب را به تصویر می‌کشد که تعداد زیادی موجود عجیب نیز در آن زندگی می‌کنند. در پایان آن نیز به یک مرد می‌رسیم که در کنار یک شاتل فضایی ایستاده و به سرزمین‌های دوردست نگاه می‌کند. بازیکنان قراردادهایی را در یک سیاره خارجی با نام Fortuna III انجام خواهند داد که هرکدام تنها بیست دقیقه به طول می‌انجامد. مدت زمان بیشتری در این سیاره بودن برای سلامت آنها خطرناک است.

به علاوه دسترسی به این دنیای جدید، بازیکنان می‌توانند به ساخت وسایل جدید (Craft)، خریدن وسایل و اسلحه‌های جدید در بازار سیاه پرداخته و شخصیت خود را با توجه به سبک بازی خودشان شخصی سازی کنند. برای انجام مأموریت‌های مهم بازیکنان می‌توانند با یکدیگر در سطح سیاره Fortuna III ملاقات کرده و یک اتحاد برای تمام کردن قراردادها تشکیل دهند.

عنوان The Cycle در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی توسعه یافته و در آگِست (بازه مرداد و شهریور) وارد فاز آلفا و تست می‌شود و شما می‌توانید از اینجا برای ثبت نام در این تست اقدام کنید. با توجه به استیم این عنوان در دسامبر (بازه آذر و دی) عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر تماشا کنید:
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: