شرکت «والو» با عناوین جدید در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ خواهد آمد

توسط سهیل حسینی در ۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۰

شرکت «والو» قرار است در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ که ماه بعد برگزار می‌شود حضور داشته باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

احتمالا در طول کنفرانس شرکت «والو» شاهد حضور عنوان کارت بازی Artifact: The Dota Card Game خواهیم بود که تاریخ انتشار آن برای سال جاری درنظر گرفته شده است. احتمال دارد این شرکت تاریخ انتشار دقیق و اطلاعات بیشتری از آن منتشر کند. عنوان مذکور، اولین بار در طول مسابقات جهانی Dota 2 در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد.

رئیس شرکت «والو»، یعنی «گیب نیول» در اوایل سال جاری گفته بود که بازی Artifact: The Dota Card Game تنها یکی از بازی‌های جدید آن‌ها بوده و باید منتظر عناوین دیگر نیز باشید. در ادامه، به صحبت‌های «نیول» توجه می‌کنیم:

بازی Artifact تنها یکی از چند عنوانی هست که قرار است آن را منتشر کنیم. متاسفانه، ما انتظار نداریم بازی Half-Life 3 یکی از این چند عنوان باشد.

یکی دیگر از عناوینی که انتظار می‌رود در طول این نمایشگاه معرفی شود، بازی In the Valley of Gods است که در طول رویداد The Game Awards سال ۲۰۱۷ معرفی شد و یک بازی ماجراجویی مبتنی بر داستان است که وقایع آن در کشور مصر دنبال می‎شود. این عنوان قرار است در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی عرضه شود. هنوز مشخص نیست که این عنوان برای دیگر پلتفرم عرضه می‌شود یا خیر.

در پایان لازم به ذکر است، نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ از تاریخ سه شنبه، ۳۰ مرداد شروع شده و تا شنبه، ۳ شهریور ادامه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: