بازی Halo: Infinite از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی نمی‌کند

توسط سهیل حسینی در ۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

نسخه بعدی از مجموعه بزرگ «هیلو»، بازی Halo Infinite است که احتمالا از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی نخواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق چیزی که کاربر DynamiteCop! در فروم نئوگف منتشر کرده، صفحه بازی Halo: Infinite در وب‌سایت اکس‌باکس این عنوان را در لیست عناوین پشتیبانی شده از سرویس Xbox Play Anywhere قرار نداده است. این صفحه، نشان می‌دهد که بازی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و نکات بیشتری نظیر پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K و HDR هم‌چنین پشتیبانی از کنسول اکس‌باکس وان اکس را اشاره کرده است.

با این حال، هیچ اشاره‌ای به Xbox Play Anywhere نشده است که عدم وجود آن مورد توجه است، چرا که در صفحه بازی Gears 5 در وب‌‌سایت اکس‌باکس، پشتیبانی از این سرویس را برای بازی مذکور نشان می‌دهد.

سرویس Xbox Play Anywhere یک سیستم کاربرپسند است که با خرید یک بازی بر روی اکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی به شما یک کپی اضافه برای پلتفرم دوم بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی را می‌دهد. تمام پیشرفت‌ها شما، نظیر فایل‌های ذخیره، اچیومنت و غیره بین دو پلتفرم قابل انتقال است. این سیستم، باعث می‌شود تا شما بر روی هر پلتفرم و هر کجا که بخواهید به‌صورت آزادانه به تجربه بازی موردعلاقه خود بپردازید.

بازی Halo: Infinite قرار است برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود، با توجه به این‌که ورودی‌های اصلی این مجموعه بیش از یک دهه است که منحصرا در اختیار کنسول اکس‌باکس است، می‌توان این اتفاق را یک پیشنهاد بزرگ برای کاربران رایانه‌های شخصی عنوان کرد. آخرین نسخه منتشر شده از مجموعه «هیلو» برای رایانه‌های شخصی، بازی Halo 2 در سال ۲۰۰۴ بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: