0 نظر

Samsung قصد دارد سری S را با سری Note ادغام کند

توسط در4 ماه پیش
 

با توجه به یک رسانه کره‌ای نایب رئیس Samsung آقای Jay Lee قصد دارد سری Galaxy S را با سری Galaxy Note ادغام کند. با دنیای بازی همراه باشید.

دلایل منطقی برای اینکار وجود دارد. اول از همه تولیدکنندگان چینی در حال گرفتن سهم زیادی از Samsung در بازار پایین رده و میان رده هستند درحالیکه کاربرانی که به دنبال پرچمداران می‌گردند نیز از قیمت‌های در حال افزایش آنها ناراضی‌اند. دوم نیز بخشی قابل توجهی از این جامعه به دنبال دلیل محکم و قانع کننده‌ای هستند که چرا باید Note را به جای سری S انتخاب کنند یا بالعکس.

ظاهرا این امر با توجه به گزارش‌های اخیر درست به نظر می‌رسد زیرا گفته می‌شود Samsung قصد دارد سه نسخه از Galaxy S10 تولید کند. که احتمالا نسخه S10+ ویژگی نمادین و مهم سری Note یعنی قلم S Pen را دربر خواهد داشت. این یعنی تجربه کلاسیک سری S به S10 خواهد رسید و کسانی که قصد دارند کمتر هزینه کنند نسخه مقرون به‌صرفه‌تر را خواهند خرید و کاربران Note نیز به S10+ کوچ خواهند کرد.

این تصمیم در هر حال به ذخیره کردن مقدار قابل توجهی پول در تولید و طراحی محصول می‌انجامد. این حرکت همچنین راه را برای دستگاه قابل انعطاف آنها با نام Galaxy X باز خواهد کرد که احتمالا پریمیوم‌ترین گزینه‌ آنها خواهد بود

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: استودیوی Yager از عنوان جدید خود با نام The Cycle رونمایی کرد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر